‘تازی’ نقد و بررسی فیلم: تام هنکس جنگ جهانی دوم نیروی دریایی درام است یک پیروزی برای اپل TV+

شاید بهترین چیزی که می توان گفت در مورد تازیاست که آن را احساس نمی کند و در همه مانند یک داستان تخیلی —آن را بر اساس سال 1955 رمان چوپان خوب, توسط C. S جنگل — و ادای احترام به مقدار فوق العاده ای از جزئیات است که به در حال توسعه نه تنها این طرح بلکه در زندگی احساس می کنید که طنین انداز در سراسر فیلم.

پس از اسکار-نامزد به نوبه خود در یک روز زیبا در محلهتام هنکس بازگشت و پس از مبارزه با کروناویروس — و ضرب و شتم آن (وجود هر گونه شک؟) — این بار به عنوان مربی دیگری رقم ، این ژانر به وضوح تجدید نظر به او. گونه ای از عملکرد او در فیلم هایی مانند کاپیتان فیلیپس سالی و البته به یاد ماندنی ترین از همه آنها را Saving Private Ryan, اکو, او در طول آخرین تجسم به عنوان یک فرمانده جنگ در باطل نبرد در دریا.

 

به کارگردانی آرون اشنایدر طرح کاملا ساده است: در فوریه سال 1942 USS Keeling (فراخوان ثبت نام ‘تازی’) منجر به یک کاروان از 37 کشتی با سربازان متفقین و تجهیزات از آمریکا به بریتانیا تنها چند ماه پس از پرل هاربر. فرمانده ارنست Krause به حرکت آنها را در سراسر خطرناک بخشی از اقیانوس اطلس شمالی به نام ‘گودال سیاه’ است که در خارج از هواپیما محدوده به عنوان یک wolfpack آلمانی U-قایق های تعقیب و گریز آنها را در دریاهای طوفانی در طی 48 ساعت بی خوابی.

در سطح آن تازی می تواند بازی را به عنوان یک ناب درام جنگ جهانی دوم که در اصل یک موش و گربه بازی بین دو طرف و یکی از ما در حال ریشه کن برای رهبری دقیق و رهبر است که الهام بخش خود را به مبارزه با شانس.

و این دقیقا کاری است که این فیلم — که به طور سنتی و از مد افتاده به آن می شود — اما با یک تفاوت قابل توجه: تام هنکس ،

تازی

  • کارگردان: Aaron Schneider
  • بازیگران: Tom Hanks, دستبرد زدن, Morgan, Stephen Graham, Elisabeth Shue
  • زمان اجرا: 91 دقیقه
  • داستان: یک کشتی جنگی فرمانده خود را به رهبری کاروان در سراسر خائنانه کشش از شمال اقیانوس اطلس به عنوان یک wolfpack آلمانی U-قایق های آنها را تعقیب کردن

Krause شما نیست ضرب المثلی قهرمان; او در روز اول در کار جدید خود است و گرفتار شک ناامنی و دوم حدس زدن هر تصمیم او حتی خود را به عنوان قابل اعتماد خدمه آماده خود را به دنبال او تا پایان. و این جایی است که هنکس افزایش این فیلم به خیلی بیشتر از این داستان با یک لایه تقریبا internalised عملکرد است که کمتر در گفت و گو و اقدامات, اما بیشتر کاملا اچ در فلج کننده اضطراب در چهره اش.

هنکس نقش فروتن و آشکارا مذهبی کاروس با عفونی earnestness به عنوان خطرات مبارزه دریا به سرعت سحر بر او احاطه شده توسط هرج و مرج مطلق که فرود روی عرشه کشتی Keeling در صورت حمله کامل با screeching آلمانی طعنه بیش از رادیو و تلویزیون است که با تکیه تلفظ کردن قابل لمس تنش است.

کاروس به تبدیل شدن به رهبر مردان خود را می خواهید به او بود — و به سرعت — و قوس است poignantly گرفته شده توسط هنکس هر چند خصلت از بقیه حمایت بازیگران: Elisabeth Shue به عنوان کاروس ” بانوی عشق که ما نگاه اجمالی در یک خداحافظی علاقه قبل از Keeling مجموعه بادبان و غارت مورگان و Stepehen گراهام به عنوان زیردستان در کشتی برگ بیشتر به دلخواه.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

هنوز هم در یک نرم و صاف 91 دقیقه فیلم را واقعا نمی باید فضا را برای شخصیت های دیگر واقعا به خود آمده و اگر خیره کننده اقیانوس و دنباله عمل (توسط فیلمبردار صدفی جانسون) به وضوح سزاوار سحر و جادو از یک صفحه نمایش بزرگ به عنوان مخالف به یک جریان پلت فرم — تازی تا حد زیادی کار می کند, اغلب, به عنوان یک درام, مطالعه شخصیت و هیجان انگیز همه پیچیده شده در یک.

هنکس آیا موافق با این تصور که این فیلم در حال گریه کردن برای یک اکران — او نه فقط منجر ستاره در تازی, اما همچنین یک تولید کننده و برند —همانطور که مشهود است در مصاحبه اخیر خود به نگهبان که در آن او گفت که این فیلم که در تلویزیون اپل+ است “مطلق دل شکستگی است. من معنی نیست که به من اپل اربابان عصبانی, اما یک تفاوت وجود دارد در کیفیت تصویر و صدا.”

اما پس از پرداخت 70 میلیون دلار برای منحصر به فرد جریان حقوق اپل بالاخره اولین ليزينگ با عنوان-توسط-یک-لب گنده-A-لیستر بالقوه-فیلم های پرفروش-on-the-کارت های بر روی پلت فرم است و یکی از آنها خواهد بود شمارش برای مدت زمان طولانی.

تازی جریان بر روی تلویزیون اپل+ از جولای 10 به بعد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>