یک گروه ده نفری از دانش آموزان و فعالان از جمله یک زن روزنامه نگار دستگیر شده اند در اوتار پرادش را غازیپو منطقه در حالی که آنها بر روی یک پا مارس برابر شهروندی (متمم) قانون (CAA), پلیس گفت:.

در حالی که پلیس را متهم آنها را گمراه کننده مردم در مورد این مسئله از کا و پیشنهاد در سراسر کشور ثبت ملی شهروندان (NRC) دوستان از کسانی که دستگیر شده گفت: آنها گیج پس از یک محلی زیر بخشی دادرس (SDM) دادگاه صادر شده و آنها را متوجه به قید وثیقه اوراق قرضه از ₹2.5 لاخ هر دو فهرست افراد در هر فردی به عنوان ضامن.

پا مارس

این دانش آموزان عمدتا در ارتباط با دانشگاه بنارس هندو به همراه روزنامه نگار و فعالان اجتماعی بودند پیشرو پا مارس از Chauri-Chaura نزدیکی گوراکپور به Rajghat در دهلی نو. در نهمین روز از ماه مارس و پس از اتمام 250 متر ده نفر دستگیر شدند در غازیپو در بخش 107/16/151 از CrPC (دادرسی کیفری) و به زندان فرستاده می شود در روز سه شنبه گفت: تیم Nagrik Satyagraha از برگزارکنندگان.

افراد دستگیر شده مشخص شد که Pradeepika Saraswat که یک روزنامه نگار, Manish شارما Sheshnarayan Ojha, Priyesh کومار Pandey Anant Shukla, Atul Yadav, Neeraj Rai راج Abhishek, Ravidnda کومار راوی و Murari کومار. آنها در سن 25-30 سال است.

این SDM دادگاه غازیپو Sadar با صدور اطلاعیه به ده نفر از افراد متهم به درخواست آنها چرا آنها نباید به نظر می رسد قبل از آن و ارائه اوراق قرضه به حفظ صلح و نظم است.

‘تحریک مردم محلی’

ده متهم شده اند برگزاری padhyatra بدون به دنبال اجازه و به اتهام “تحریک و گمراه کننده” مردم محلی در برابر کا و NRC منظور یادداشت ها. ادعایی خود را اعمال می تواند نقض صلح عمومی و علت “بی میلی” منظور اضافه شده است.

وجود دارد “دلایل کافی” برای اقدام علیه آنها را تحت CrPC 107/116 این SDM گفت: در جهت به اشتراک گذاشته شده توسط تیم Nagrik Satyagraha با این مقاله.

ده فرستاده شده اند به 14 روز قضایی بازداشت کرده است.

تیم Nagrik Satyagraha توصیف SDM به عنوان “عجیب و غریب”.

“چرا یک مامور دولت را کسی وثیقه هنگامی که او با این نسخهها کار تحت همان دولت ؟ این تلاش بیشتر به سرکوب حقوق دموکراتیک شهروندان گفت:” این گروه است. “آنها حتی مشکل با افرادی که در حال گسترش ایده گاندی و گفتن به دور ماندن از هندو و مسلمان مبارزه (sic)” در این بیانیه اضافه شده است.

در حالی که ایستگاه خانه افسر Virano ایستگاه پلیس تایید بازداشت ده نفر به او ندارد اظهار نظر در این اعلامیه صادر شده توسط SDM. این SDM نیست پاسخ دادن به تماس های تلفنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی