راهنمای امنیت پرسنل کمک به پلیس در مستند وظیفه

مجموعه ای از دستورالعمل های صادر شده برای پرسنل امنیتی کمک نیروی پلیس برای حفظ نظم اجتماعی و فاصله در اماکن عمومی به بررسی گسترش COVID-19.

خصوصی و سازمان های امنیتی حکومت های خصوصی و سازمان های امنیتی (تنظیم) قانون سال 2005 به عنوان welI به عنوان تامیل نادو خصوصی امنیت سازمان (تنظیم) قوانین 2009.

یک بخشنامه صادر شده توسط Balaji Srivastava, مدیر کل پلیس اشاره کرد که با توجه به محدودیت نیروی انسانی از نیروی پلیس بسیاری از نقاط می تواند پوشش داده نمی شود. از این رو تصمیم گرفته شده است برای استفاده از خدمات خصوصی امنیتی به عنوان “نیروی multipliers’ برای کمک به پلیس. این روش عملیاتی استاندارد (SOP) فرموله شده در این راستا جادوها هدف از این نگهبانان به عنوان کمک و حمایت از پرسنل پلیس در اجرای دستور دولت در طول همه گیر و فراتر از آن زمانی که آنها باقی خواهد ماند coopted در پلیس و پیشگیری از جرم.

ماموران امنیتی نخواهد بود و نوشته شده اما همراه با یک مقام پلیس و خواهرخوانده با ضرب و شتم کارکنان ایستگاه پلیس محلی.

هر جا که نوشته شده این است که وظیفه نظامی سپاه پاسداران برای پوشش یک کشش از 100 متر و به اطلاع پلیس از هر گونه فعالیت های غیر قانونی و یا هر چیزی amiss. کسانی که نظارت بر بازار و بانک ها و دستگاههای خودپرداز و یا مکان های دیگر که در آن مردم جمع آوری باید اطمینان اجتماعی فاصله نشانه گذاری و انطباق. کسانی نوشته شده در پست های/تقاطع ها باید معلوم هدف از مسافران است. در حالی که آنها نباید مرتکب هیچ گونه تخلف به هیچ حزب آنها باید به اطلاع افسر پلیس اگر آنها می آیند در سراسر کسانی که بدون دلیل معتبر برای سفر. این SHOs خواهد اطمینان حاصل شود که PPEs ارائه شده برای استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید