با وجود تهدید COVID-19 و مخالفت با تحریم یک رفراندوم قانون اساسی برگزار شد در گینه در روز یکشنبه که مخالفان رئیس جمهور آلفا کند ترس می تواند اجازه می دهد او را به حکومت برای 12 سال یا بیشتر.

مخالفت حامیان غذای یک تماس را به اخلال در رفراندوم و همزمان با انتخابات مجلس حمله چندین ایستگاه های رای گیری در پایتخت کوناکری به تأخیر انداختن شروع رای گیری در برخی از مناطق.

نیروهای امنیتی شد و سریع حاوی جیب ناآرامی و هیچ فوری گزارش از تلفات قابل توجهی است. مخالفان تحریم همه اما تضمین قانون اساسی جدید را تایید خواهد کرد که اعلام نتایج در روزهای آینده وجود خطر آن می تواند باعث گسترده تر ناآرامی که همراه با COVID-19 تهدید گینه معدن در اقتصاد است.

با دو مورد اول از COVID-19 بیماری های ثبت شده در کشور برخی از مراکز رای دهی مورد نیاز رای دهندگان به شستن دست های خود را قبل از خود رای و ایستگاه های رادیویی خاطر نشان کرد شهروندان برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است. “حتی اگر مردم آگاه هستند (از coronavirus خطر) که متوقف نخواهد شد کسانی که می خواهند به بیرون می آیند و رای می دهند. من در تلاش برای ایستادن بیش از حد به دیگران چرا که شما هرگز نمی دانید گفت:” 26 ساله دانشجو Ndeye توره پس از رای گیری.

بسته بندی شده در مراکز رای دهی

در برخی از مراکز بزرگ مردم در انتخابات به معنای جمعیت فشرده شده بودند در خط به رای با توجه به رویترز شاهد. تعداد کمی از مردم عینک ماسک. آقای Conde, 81, خودداری کرده است به حکومت با استفاده از یک قانون اساسی جدید به عنوان یک دکمه تنظیم مجدد در حکم خود که منقضی می شود در ماه دسامبر با استناد به دیگر کشورهای آفریقایی به عنوان نمونه هایی از که در آن رهبران باید تمدید حکومت خود را.

همه پرسی در اصل برنامه ریزی شده برای 1 مارس به تعویق افتاد چرا که ناظران بین المللی نگرانی در مورد انتخابات ثبت نام. تایید COVID-19 مطرح شده گمانه زنی ها در هفته گذشته پای صندوق های رای می تواند بیشتر به تاخیر افتاد اما مقامات گیر کرده به برنامه با وجود ممنوعیت دیگر گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

قانون اساسی جدید خواهد اعمال محدودیت از دو تا شش سال شرایط از زمان دو تا پنج سال است. این مشخص نیست که آیا از نظر خدمت تحت قبلی قانون اساسی می کنند اما آقای Conde پیشنهاد کرده است که آنها نمی خواهد. حداقل 30 نفر کشته شده اند از اکتبر در اعتراض به تغییرات پیشنهادی. این رای می تواند یک bellwether برای انتخابات ریاست جمهوری قبل از پایان سال در کشور, بزرگترین آفریقایی تولید کننده اصلی آلومینیوم سنگ معدن بوکسیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی