خندقها و پسر, انجمن, hip-hop

حدود یک سال پیش وارد دنیای موسیقی شد و در حرکت با بحث از چگونگی هندی, hip-hop افزایش خواهد از بودن زیرزمینی نوع به یک جریان اصلی یکی است. در 15 فوریه 2019, زویا اختر فیلم خندقها پسر منتشر شد و آهنگApna زمان Aayega‘, ‘صرف خندقها Mein“و”Asli هیپ هاپ‘ یورش برده و نمودار. بر اساس زندگی بمبئی رپرهای الهی و Naezy فیلم کلیک و توده مخاطبان آگاه شد از پیچیدگیهای هیپ هاپ sub-culture. وزوز به طول انجامید اما آن را حفظ کند. امروز بعد از یک سال از این نوع در واقع یک جریان اصلی جنبش به عنوان یک پیش بینی?

نوع در حال افزایش است

برای شروع با این فیلم موفق بود در افزایش مخاطب برای هند هیپ-هاپ به خصوص خندقها رپ که تکامل یافته از محله های فقیرنشین و یا کوچک محلات. مردم آشنا با خیابان زبان مفهوم dissing رقبای brawls و احساسات مرتبط با این سبک. تی شرت با نکته ‘Apna زمان Aayega‘ هستند هنوز یک دید مشترک. شنوندگان را به یوتیوب و جریان سیستم عامل به اتمام الهی Naezy, Badshah, Honey Singh, Raftaar و Emiway Bantai. Badshah ادعای خود را تا سال 2018 آهنگ ‘او حرکت آن مانند” جذب 285 میلیون نمایش ها یوتیوب و ‘Paagal‘ تا به حال 220 میلیون. مخالفان اصرار دارند که یک تکه بزرگ از این پرداخت ‘ views.

مروج تحت فشار قرار دادند این ژانر یا از طریق ضبط و یا زندگی می کنند را نشان می دهد. VYRL اصل غیر فیلم های بخش موسیقی جهانی هند به کرات الهی آلبوم Kohinoor. Big Bang پرونده های سرمایه گذاری مشترک بین سونی و موسیقی و سرگرمی آژانس کوان منتشر شد Naezy را در مغرب. آزادی سوابق قرار دادن آلبوم های کشمیری رپ Ahmer و بمبئی شهری هیپ هاپ عمل Tienas. جدیدتر هنرمندان با تک و متوجه شدم. این نوع بود مورد تجزیه و تحلیل در سمینارها مانند ‘همه چیز در مورد موسیقی” و “موسیقی Inc’. این Dharavi رویا پروژه همچنان ادامه دارد و تلاش خود را در پیدا کردن خواننده های رپ beatboxers و emcees. سنگ نورد هند و Qyuki همکاری برای ایجاد الحق Se هندوستان زندگی می کنند را نشان می دهد و الحق Se بلو پادکست. اساسا وجود دارد افزایش در عمل است.

یک سفر طولانی

هنوز یک سال بعد این نوع چهره چند چالش است. با حافظه کوتاه بودن و جدید در آینده تاثیر ایجاد شده توسط خندقها پسر موسیقی موقت بود. ثانیا: هر چند وجود دارد رپرهای در هند از اوایل 1990s واقعی جنبش آغاز شد تنها به تازگی به دو دهه پس از آن شوق در ما. به طور طبیعی وجود دارد مقایسه با ستاره های بین المللی.

صنعت ناظران می گویند یک مشکل عمده این است که هدف سن شامل کسانی که زیر 25. این محدود مخاطبان بر خلاف Indipop یا عامیانه-fusion که جذب گسترده تر اقشار سنی. بسیاری از جوانان نیز ترجیح می دهند رقص های الکترونیکی موسیقی و یا مستقل هنرمندان و سلیقه های خود را تکامل با زمان. الهی, Badshah و تولید کننده Sez در ضرب و شتم ممکن است افراد در داخل نوع, اما آن را دشوار خواهد بود برای آنها را به جرم توجه Daler Mehndi, خوش شانس علی و یا اقیانوس هند.

در نهایت محرومیت Badshah در آن ادعا وجود دارد به سختی هر megahits در سال 2019. آلبوم های الهی و Naezy شانس نسبتا. برخی از آهنگ های بزرگ – مانند Ahmer را ‘بچه کوچک رویاهای بزرگ و بنگلور رپ Brodha V ‘Vaishnava Jan به’ – تا به حال کمتر از دو میلیون نمایش ها یوتیوب. بسیاری از wannabes وارد شده بیش از حد, اما این طبیعی است وقتی که یک نوع به طور ناگهانی می شود و مسافت پیموده شده.

چند تحولات در هفته گذشته صورت گرفت. الهی منتشر شد تصویری از “گاندی پول’ از آلبوم Kohinoor. پاسخ های اولیه مثبت بوده است. ثانیا خندقها پسر مشترک فیلم فیر بهترین جایزه موسیقی با Kabir سینگو الهی و Ankur Tiwari کردم بهترین ترانه جوایز برای ‘Apna زمان Aayega‘. هر چند دومی جایزه به نظر می رسید تکان دهنده برای بسیاری از این باید منجر به کوتاه مدت احیای این خندقها پسر soundtrack, که اگر, Zee Music Company با استفاده از این فرصت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید