Gunjan Saxena در حال نقل مکان کرد توسط Janhvi عملکرد در ‘Gunjan Saxena: کارگیل دختر

در تابستان سال 1999 در میان افزایش تنش ها بین هند و پاکستان نیروهای نظامی در منطقه کارگل 25 سال پرواز افسر ارسال شده در یودهمپور وظیفه بود با یک ماموریت است که چالش های موجود در وضعیت موجود در نیروی هوایی هند (IAF).

کار شناسایی شد, در میان چیزهای دیگر.

بیش از حد جوان به روند تازه عطا مسئولیت افسر گفت: سمت چپ برای سرینگر آشنا زمین منهای جو آشفته جایی که او به ملاقات یک مرد تیم از خلبانان. آن لحظه ای حساب برای افسر که پیدا کردن خودش در تیراندازی گرفتار که او کسب عنوان ” کارگیل دختر.

بیست سال پیش Gunjan Saxena اسکریپت تاریخچه زمانی که او اولین زن برای ورود به منطقه جنگی در کرگیل. “لحظه ای که آمد به می دانم که من بخشی از این عملیات هنگامی که پرواز من فرمانده به من گفت که من می خواهم پیوستن به همکاران من در سرینگر… این چیزی است که من همیشه به یاد داشته باشید می گوید:” Saxena در زوم تماس از بنارس.

Rummaging از طریق خاطرات خود را از جنگ او می گوید: او احساس یک حس موفقیت هنگامی که او را برای بار آخر قبل از ارتش هند به دست آورد کنترل کرگیل — این موضوع که آینده biopic Gunjan Saxena: کارگیل دختر بچه بازیگران Janhvi کاپور در عنوانی نقش.

فروتن شروع

شروع زندگی حرفه ای خود را در سال 1995 Saxena تحت سه سطح از آموزش در نیروی هوایی اسرائیل آکادمی قبل از او القاء شد به زور. او اولین هوابرد تجربه در یک بال ثابت هواپیما که در آن او نقش یک زن تماشاچی.

او زنده خاطراتی از یک تجربه هیجان معلق در هوا در اطراف دره ها و توصیف منظره زیبایی است. اولین بار او سوار یک یوزپلنگ هلیکوپتر — که او گفته بود شبیه به یک “ماشین ورزشی” — بود که او در نوشته شده بود یودهمپور. “یوزپلنگ بسیار مانورپذیر اما بسیار ناپایدار بیش از حد. مشاهده از کابین خلبان بود آنقدر که احساس کردم در داخل یک حباب” او می گوید: با شور و شوق کودکانه.

Saxena هنوز یک تاریخ و زمانی که او به سرینگر و بعد به کرگیل. او نه در یک فضای احساسی به فکر می کنم در مورد باقی مانده از جنگ و یا زخم آن برگ است. برای او همه چیز را نقل مکان کرد و در یک 2X سرعت یک غریزه طبیعی برای کسانی که خود را در وضعیت فوق العاده ای. “این یک امتیاز بزرگ و یک چالش برای من است. که در آن زمان وجود نداشت مقدار رفتن در سر من. من مانند یک اسفنج تلاش برای جذب همه چیز را من می توانم.”

اچ در تاریخ

  • Gunjan Saxena خدمت در نیروی هوایی هند برای هشت سال بین سال های 1996 و 2004. او اولین زن برای دریافت Shaurya چاکرا برای valour در طول جنگ کارگیل.
  • او از نظر Janhvi تصویر از او به عنوان جدی و relatable. “من فقط او را دیده در Dhadak. جدای از آن, من تعامل با او شد و در مجموعه. اما وقتی دیدم آخر فیلم من نقل مکان کرد و با عملکرد خود,” او می گوید و اضافه میکند: “در بسیاری از مواقع من احساس مثل من از تماشای خودم بر روی صفحه نمایش.”

به عنوان یک افسر پرواز او را ماهر در سواری یوزپلنگ هلیکوپتر شناخته شده برای عامل در ارتفاع بالا شرایط. او بررسی کرگیل منطقه از هوا و گزارش های جغرافیایی موقعیت اردوگاه دشمن. “زمین نبود به من. آن را تحت منطقه ما در جریان است ، اما وضعیت تنش بود و چیزی بود که من تا به حال تجربه کرده, قبل,” او می گوید.

یکی از عمده عملیات Saxena وظیفه بود با مصدوم شد, تخلیه, که در طی آن او تقریبا توسط یک موشک های دشمن. واقعیت از وضعیت غرق نمی شود در آن لحظه. تنها زمانی که خواسته به روایت مصیبت او می کند او آن را از یک خارجی دیدگاه: چگونه همه چیز می رفته اند در هر صورت. “اما این که چرا شما تحت فرآیند آموزش مناسب است ؟ آنها قالب شما به یک فرد بهتر می گوید:” Saxena, توصیف 20-روزهای فرد او در جنگ به عنوان چیزی “مبارزه با هر یک هوانورد رویای”.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

انعکاس زندگی واقعی

زمانی که Saxena شروع سفر خود را به عنوان یک خلبان فکر او تبدیل شدن به یک الهام بخش شکل هرگز عبور ذهن او. آن را به عنوان او می گوید: شخصی در رویای او بود به دنبال. در حال حاضر او پر از حس قدردانی “حتی اگر من قادر هستم برای الهام بخشیدن به یک فرد از طریق این فیلم افتخار من احساس می کنم” او می گوید.

برای کسی که نیست معمولا عاطفی در فیلم Saxena می گوید او یک نی نی بنابراین تماشای زندگی او گشوده بر روی صفحه نمایش زمانی که او را دیدم فیلمی با شوهرش همچنین یک افسر نیروی هوایی اسرائیل.

“این یک تجربه متفاوت برای من اگر چه من می دانستم که داستان و چه آینده صحنه بود. زمانی که من در روایت داستان من به شاران شرما (کارگردان) و Janhvi من به آنها گفتم خیلی چیزها اما در شیوه ای مختصر,” او می گوید و اضافه می کند “اما آنها به نظر می رسید که گرفتار به آن احساسات. آنها را به تصویر کشیده و آن را بسیار خوب است.”

Gunjan فقط یکی از هزار داستان های ناگفته از جنگ با او موافق است. “وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان های الهام بخش از معدن. من فقط ممتاز برای یک فیلم ساخته شده در من,” او می گوید و اضافه می کند “من فقط یک بخش از یک تغییر بزرگتر است که اتفاق می افتد در نیروی هوایی هند. در حال حاضر ما زنانی مختلف نقش کلیدی با جنگنده جریان در محل.”

سال ها و حتی دهه گذشت از Saxena آخرین گذاشته دست خود را بر روی یک یوزپلنگ. امروز ماجراهای او همچنان در خانه با مادر است. او اما خانم پرواز و خودش را در داخل کابین خلبان در یک راجعه رویا.

“پس از یک در حالی که آن را واقعا می شود به سیستم خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>