Gurudas Shenoy: “این شکست شده است یک برکت و رحمت’

هنرمند Gurudas Shenoy است که از طبیعت الهام گرفته شده. “من از جنوب Canara” او می گوید: “من متولد Udupi, nestled بین دریای عرب و غرب قسمت. من internalising این چشم انداز طبیعی است. مزارع سرسبز سبز و آب بدن را به من احساسی است.”

این مستند شده است پربار برای بنگالور مبتنی بر هنرمند. “از هفته دوم ماه مارس, من در تکمیل 15 نقاشی. سکوت من کمک می کند تا تامل استفاده از رنگ های رسانه ها و افراد است.” Gurudas می گوید او در حال رفتن با جریان. “آن احساس می کند مانند یک فرایند مداوم است. من لذت بردن از این آزادی بیان است. زمانی که من استراحت کنم دیدن سنجاب بیش از حد در حال لذت بردن از آرامش در اطراف آنها. چه جهت این را من نمی خواهم به دانستن است.”

Gurudas Shenoy: ‘This break has been a blessing’

پسر هنرمند Gokuldas Sadanand Shenoy, Gurudas آغاز شده در پدرش Kalabharathi دانشکده هنر در Udupi. او امن آبفا از MS دانشگاه در Baroda در سال 1988. “من بهترین یادگیری تجربی وجود دارد. ما داده شد به سعی کنید از نقاشی طراحی سرامیک و گرافیک. ما معرفی شدند به مدارس مختلف واقع بینانه مدرن و معاصر است. ارشاد به ما کمک کرد توسعه اعتقاد راسخ به تلاش هر شاخه ای از هنر است.” Gurudas ” آخرین کار او یک expressionistic تجسم همپی که در آن او درک “شهد سنگ”.

با توجه به مستند, گالری نشان می دهد که آمار گرفته. کسب و کار هنر بیش از حد می بیند کاهش مداوم. اما آنچه Gurudas تساوی از این سکون در آن ارائه می دهد “آن است که محترمانه از حواس ما. آن instils آرامش در هر ذهن. این شده است یک برکت و رحمت است; این کمک می کند تا من صحبت با من برس unhurriedly.” Gurudas نوشته شده خود را مستند آثار خود را در Facebook صفحه. “من به زودی رفتن به آنلاین نشان می دهد در دهلی نو (گالری Nvya) و بنگالور (Kynkyny).

کار با رسانه های مختلف و عناصر از جمله روغن سایه رنگ روغن و اکریلیک در میان دیگران Gurudas توضیح می دهد که فرایند “من شروع با ذغال طرح. آنها تعریف مسیر من. من سفر با رنگ و بافت هستند و در چارچوب طرح هام. من ترکیب من عناصر با مراقبت برای ایجاد یک خاص روایت است. است که چرا باید برچسب برخی از my self-explanatory کار می کند.”

Gurudas Shenoy: ‘This break has been a blessing’

اگر آکریلیک قرض دادن روشنایی با انعطاف پذیری Gurudas می گوید: رنگ روغن آن را کنترل کنید. “لایه های نفت را به یک شفافیت و انتزاع به افکار من است.” این آزادی را تجربه چیزی است که باعث می شود خود را در موضوعات ارائه شده به طور قابل توجهی متفاوت از آثار قبلی او.

Gurudas نیز ایجاد نقاشی های دیواری در رسانه های مختلف از جمله قرمز مایل به قهوهای, مس, برنج, آلومینیوم, فولاد, ماسه, شیشه, گرانیت, فایبر گلاس و فلزی از جمله 4000 فوت مربع نقاشی دیواری. Gurudas شادترین است در زیبایی طراحی استودیو که در آن درختان را آنقدر بلند است که آنها با او در طبقه دوم. “این سبز رفقا من الهام بخش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>