“کولی” نقد و بررسی فیلم: این Raju Murugan فیلم برگ شما را در درگیری های

این Raju Murugan فیلم یک توپ منحنی.

آن سخت است برای درک کولی به عنوان یک داستان عشق و به خصوص پس از تماشای تریلر اصلی (منتشر شده در سال گذشته). اما از آن است که آنچه در آن است — یک داستان مردی به نام کولی (Jiiva) آنها Waheeda (ناتاشا سینگ) دختر مسلمان با مرد Muthaleef (لعل خوزه) که معتقد است یک سازمان است که بهترین قرار داده شده در دست مرد سقوط در عشق با. معاصر سناریوهای سیاسی خود را تحت تاثیر قرار سفر عاشقانه و فیلمساز قطره یک پیام از هماهنگی اجتماعی به بسته.

کولی است, hard-hitting در بخش است. این نوع از فیلم که جرات نداره به شما خیره در روی صفحه نمایش حتی آن را به عنوان آغاز یک درگیری و احساس گناه در قلب خود را. اما آن را نیز یک فرد فیلم به دلیل آن را به شما برگ تضاد در مورد چه چیزی به آن را. اگر عشق در زمان های فرقه ای/casteist/politcal خشونت هسته ای از یک فیلم پس از آن وجود دارد بهتر است که انجام عدالت به چنین قضیه است. کولیدر مقایسه به نظر می رسد به یک کولاژ از صحنه های که شدید متفاوت از یکدیگر در نظر احساسات (برخی از تحریک شما را به گوش دادن به آن اما هیچ یک ترک عمیق عمیق و تفکر برانگیز سطح تاثیر) آن لگد کردن در بیننده.

قبل از وارد شدن به جزئیات: علاوه بر Jiiva دو قهرمانان واقعی این فیلم هستند Santhosh Narayanan برای چگونه ضربه خود را حمل اخلاق این فیلم از آغاز تا پایان و Selvakumar SK که زاویه ها و فریم های فوق العاده ای هستند و در مکان.

داستان فیلم در داستانی دره کشمیر. این صدا که مجموعه خلق و خوی: شما در حال استقبال به سر و صدا از اسلحه خودکار شلیک خواهد شد و از بمب ها کاهش یافته و در یک محل خوش منظره و زیبا. ما نشان داده شده و سپس چهار نفر در یک مخفیگاه به شدت حلق آویز بر روی زندگی خود را در میان خشونت (بخوانید با عنوان: جنگ) — یک اینتر-مذهبی زن و شوهر (زن ارائه شده است namaaz در حالی که مرد دعا به هندو شیوا خدا) خود را فقط به دنیا آمد و خانه بدوش. به عنوان زن و شوهر ترک مخفیگاه آنها کشته و سه کودک یتیم. خانه بدوش می کشد در اختیار داشتن کودک یتیم و نام او کولی.

این تحقیر از زندگی انسان به نام همه تفرقه دلایل زیر آفتاب است که انسان می تواند التماس کردن درایوهای روایت از این نقطه است.

کولی سفر به کشور خود خوانده پدر است که او خواستار ارشد. او هیچ دین و هیچ طبقه و هیچ یک زبان است. از این رو او هیچ هویت. در یکی از, زودتر, تند و تلخ, صحنه که مجموعه این فیلم را سیاسی فرض ارشد کولی می گوید که داشتن سفر طول و وسعت از کشور او می تواند بگوید فاصله بین کشمیر و Kanyakumari اما آنچه که او نمی تواند رقم در طول عمر خود بود “فاصله بین دو قلب بشر”. زمانی که ارشد می گذرد دور کولی گیاهان نهال در حافظه خود را — چه بسیار معنی دار اگر تنها همه کسانی که تصویب شد به عنوان درختان و نه فقط در قبر خود را نزدیک و عزیز.

کولی‘s گرايش به زور شما را به یک تجدید نظر را می توان در آن دیالوگ; از جمله خطوط آشغال در سراسر فیلم. زمانی که کولی و عشایری گروه تئاتر برگزار می شود مسئول برای خود اسب (Che) حمله به یک امام او خواسته است: “کولی na… انا matham enna jaathi?” (چه دین و کاست از یک کولی?), و او پاسخ می دهد “Matham pudikaatha manusha jaathi” (انسان بدون دین).

آن است که هوشمندانه جناس. ‘Matham‘ در اینجا هر دو اشاره به دین و جنون به راحتی قابل تعویض بسته به چهار چوب.

Raju Murugan هوشمندانه است نویسنده. سال تمرین به عنوان یک روزنامه نگار کمک می کند شخصیت خود را در حال خوش لایه. اما او نوشتن است نه بدون نقص; فیلمنامه رنج می برد حسن نیت ارائه میدهد عدم پالایش و شخصیت مجزا هستند یک سایه که در آنها تنها با طنین ایدئولوژی آنها استفاده می شود. آنها فاقد طعم دهنده های طبیعی یک انسان است. مورد در نقطه: هنگامی که هندو اصول اعتصاب در درب خانه در یک کوچه را به عنوان آنها در داد و بیداد قتل صدها نفر از مسلمانان آنها تکرار تقریبا در یک رباتیک مد: “Maar Dalo Maar Dalo“.

دیگر موارد که در آن ضعیف نوشتن به جلو می آید زمانی است که رشد و کولی در دیدار Waheeda. فیلم بدن افت می کند در این نقطه است.

در آن طول می کشد زمان برای ساخت خود را عاشقانه: هیچ چیز زرق و برق دار, هیچ بیش از حد بالا تلاش کوپید زده قهرمان به خواستگاری زن خود را. آن است که دقیقا در این نقطه است که به عنوان یک بیننده شما می توانید برخی از کولی‘s ‘داستان عشق’ قضیه از آنجا که تا آن زمان Raju Murugan نشان می دهد متمایز اشتیاق به رنگ خود فیلمنامه با استفاده از تفسیر سیاسی.

Jiiva in ‘Gypsy’

وجود دارد, اما یک نقطه بالا در عشق آهنگ بین کولی و Waheeda در نیمه اول. اگر Maruvaarthai Pesaathe آهنگ از سال گذشته Enai Noki Paayum Thota شد بیان یک مرد عشق بی حد و حصر برای زن و سپس Kaathellam پو Manakka فقط زیبایی-شات آهنگ است که یک مرد زن می دانید چرا عشق خود نیاز به فشار گذشته مرزهای تحمیل شده بر آنها.

وجود دارد, از صحنه های بیش از حد که سقوط تحت “شوخ برون یابی” دسته. مانند صحنه ای که در آن کولی است, تماشای هند و پاکستان بازی کریکت. او سلامتی برای هر دو کشور هند و پاکستان آن را دوباره برقرار آنچه ما شناخته شده اند پس از شروع فیلم است که در اینجا است که یک مرد است که نه حکومت دین و نه محدود توسط خطوط کنترل کشیده شده توسط انسان خود را جدا.

آنچه که ما را درک نمی کنند این است که چگونه در زیر شات هنگامی که او در برابر ناراحتی Waheeda او درآمد حاصل بپرسید اگر علت غم و اندوه خود را به خاطر پاکستان عملکرد ضعیف (با استفاده از کلمه ‘ungaalunga’). او retorts: “Neenga انا loosa? هند از engaalunga” (آیا شما دیوانه است ؟ سرخپوستان هستند و مردم ما).

با بهره از حقیقت من آن را آسان در راجو Murugan اینجا و اکنون. یک جامعه سکولار می تواند نگاه کردن بر یک فیلمساز برای استفاده از این خطوط به درایو صفحه اصلی ظریف پیام سیاسی است. اما می توانم واقعا بگویم — با هر پاره از اعتقاد — که چه کولی می پرسد Waheeda است که خارج از چارچوب سیاسی کنونی در آب و هوا? من فکر نمی کنم. لفاظی در اطراف مردم بیان دیدگاه مخالف بودن مارک ضد اتباع و خواسته (با استفاده از uncivilised زبان) “رفتن به پاکستان” در زمان نخست اخبار, بحث, از همه جا هنوز هم اتفاق می افتد.

سپس Waheeda تصمیم می گیرد به یک جهش از ایمان است. اهمیت ‘چرا او آن را انجام دهد” برگزار می شود همراه با این صحنه که در آن Muthaleef دیدار آینده خود را در قانون است. او اجرا می شود یک هتل که در آن مادر خود را پخت غذا برای مشتریان. او نمی خروج از پشت پرده از جایی که او آشپز. او می گوید Muthaleef که Waheeda باید به زودی (به عنوان خوانده شده: عجله ازدواج تاریخ) به طوری که او می تواند به از بین بردن مادر خود را خاموش وظایف پخت و پز. دو مرد بحث; زن است که هیچ جا در صحنه ما فقط می توانید یک نگاه اجمالی از او هنگامی که باد آسانسور پرده به او نشان داد.

Jiiva and Natasha Singh in ‘Gypsy’

Muthaleef را بنیادگرای آرمان های بیشتر نشان داده بعد از آن که او نیروهای خود را در جامعه مذهبی سر به formalise Waheeda جدایی از کولی. زمانی که کولی اصرار دارد که او نمی خواهد به توافق برسند به این جدایی تا Waheeda می گوید پس Muthaleef پاسخ با چیزی در امتداد خطوط از: ‘آنچه که یک زن هم می گویند كه پس از آن آمده اند را با هم خوب تصمیم؟’

زنان در Muthaleef جهان باید زنجیر به خود مردسالاری-مسئولیت اجرا و این دقیقا این زنجیره که Waheeda بخواهد به خلاص شدن از شر خودش خاموش هنگامی که او می پرسد کولی به او را در سوار بالای اسب خود را شب قبل به او nikah — “برای فاصله کمی” او می گوید: “کمی بیشتر” او می افزاید:; قبل از او می پرسد او را به او دادند. کولی نمی گفتن یک کلمه. او طول می کشد او با او را به او نشان می دهد جهان او شده بود جعبه و دور از جهان است که او مدت زمان طولانی تر برای دیدن, دانم و تجربه دور از استحکام سازماندهی مذهب بنیادگرا مي شود.

و سپس رهبر ji اتفاق می افتد.

در حال حاضر اگر شما در حال حاضر به تماشای “سانسور برش” کلیپ تولید فیلم تیم ساخته شده در یوتیوب در دسترس با یک مبین در آغاز به همین دلیل این صحنه بودند خواستار برداشته شود توسط هیئت مرکزی از فیلم گواهینامه رفتن آن را تماشا کنید. نه این که این امر افزایش تجربه خود را از تماشای کولی اما آن منجر به تعجب می Raju Murugan واقعا مانع شده است با تقاضای غیر واقعی در کاهش فلج کننده خود را تجسم چگونه اسکریپت باید به شده ارائه شده بر روی صفحه نمایش ؟

من احساس کردم که شواهد کمی وجود دارد نامطلوب و نفرت انگیز کاهش در این فیلم تایید شده نسخه. اما نه تیم و نه Raju Murugan هرگز بیرون آمد و تمیز در حد کاهش خواستار; چه چیزی ما می دانستیم این بود که اختلاف از نظر آنچه اعتراض نمایندگی توسط صدور گواهینامه اقتدار و چه Raju Murugan فکر عادلانه بود نمایندگی.

به عنوان یک نتیجه از اختلاف ما نمی بینیم رنگ زعفران در هر نقطه در این فیلم به جز زمانی که جناح راست بنیادگرا شخصیت های ورزشی آنها را به عنوان tilak. از خشونت و خونریزی و goriness همه را در یک دنیای رنگی مختلف با استفاده از دوات از فیلتر Instagram که شرم با توجه به چگونه به طرز وحشیانه ای ناراحت کننده است. Raju Murugan شامل Bilkis بانو محمد Akhlaq و بسیاری از چهره های که ما به ندرت به یاد داشته باشید پس از شورش. این شورش توالی نامطلوب با توجه به چگونه آنها را انجام داده و به خارج از محل به خصوص پس از حوادث در دهلی نو بیش از چند هفته گذشته. هیچ زیبایی در مورد آن; شورش کثیف هستند آن است که نفرت انگیز, به ویژه هنگامی که تحریک علت است که دین یک حرف از “ما در مقابل آنها”.

که دقیقا همان چیزی است Leaderji آیا چادری در خود رنگی-خارج-از-معنی-و-زمینه زعفران روپوش ایستاده در نزدیکی گنگ بانک در داستانی هند شمالی شهر که به طرز مرموزی قافیه با اللهبد (من به نفع شک به راجو Murugan خود اسکریپت و دیالوگ به راحتی قبل از تاریخ Prayagraj دوره وجود). اما ما می بینیم کمی از Leaderji; در واقع ما هیچ چیز از او صحنه من اشاره در بالا است از سانسور و برش (مثل او و ظاهر قطع شده است حق از هر قاب تنها در این فیلم ما تنها او را بشنوند در صدای بیش از ظرفیت) اما ما خود را ببینید بد ستوان مردی که معتقد است او وظیفه با مسئولیت رعایت “اخلاق”, و از مبارزه برای بازگرداندن “نظم طبیعی چیزها” با احترام به اقلیت در جوامع وجود در میان خود.

Jiiva in ‘Gypsy’

پس از آن وجود دارد Sonu کومار (که نامش به نظر می رسد تغییر قضاوت دوبله). او تبدیل به چهره نفرت مذهبی و اکثریت خشونت در کولی نه بیش از حد متفاوت به مسلح که اخراج در اعتراض JNU دانش آموزان کمی بیش از یک ماه پیش در دهلی نو. تصاویر او را با اسلحه ایستاده مطرح و دارای حق اعمال شمشیر و داشتن یک باردار Waheeda در رحمت خود را به عنوان بی رحم مهاجمان در اطراف او شعار “Maar Dalo” است که به عنوان خنک کننده و ستون فقرات-سوزن سوزن شدن آن را به عنوان های اخیر.

آنچه که آشکار به عنوان یک نتیجه از شورش و چگونه آن را تحت تاثیر کولی عشق اشکال زندگی بقیه طرح.

آن است که این حالت دوم نیمی از این سفر است که باعث می شود بیننده احساس دور در مورد کولیاجازه می دهد به فقط لذت بردن از آن را در قطعات و نه در تمامیت آن. به عنوان یک کل این فیلم در تلاش برای تجدید نظر به جمعی ما تماس بگیرید ما بر ما تعصب و به ما یادآوری از عواقب نگه داشتن ما maun vrat در یک ساعت نیاز است. آن را در برابر یک ایدئولوژی سیاسی سر بر اما کولی‘ثانیه قضیه به عنوان یک عشق داستان اتفاق می افتند در این زمینه اساسا جناح راست بنیادگرای سیاسی نیاز به آب بیشتر است. آن را فاقد در بخش سخت ضربه لحظات مانند بذله گو بود.

شاید این چیزی است که ساخت یک فیلم با تاسیس قهرمان مستلزم اگر چه اعتبار آن است که به علت Jiiva استثنایی است به عنوان کولی. او به نظر می رسد که قرار دادن قلب و روح خود را به شخصیت نمایندگی و تجسم. آن باید گفت که این اسکریپت به ندرت هل بازیگر فراتر از منطقه راحتی خود را. آن است که اگر Raju Murugan تصور Kavalai Vendam Jiiva در حال رشد, مو بلند, ورزشی عشایری لباس و حمل سفارشی گیتار در اطراف با یک اسب برای شرکت.

به عبارت دیگر کولی است که هیچ بذله گو. هیچ تک عالی عملکرد (مانند گورو Somasundaram در دومی). هیچ جدا تعریف لحظه ای که نوار, برهنه, احمق طبیعت از زندگی و زمان ما زندگی می کنند (مانند مرگ یک زن می خواهید از مناسب توالت). هیچ تاثیر پس از این رویداد.

Raju Murugan آن به نظر می رسد بنابراین کمتر احتمال دارد که نمی توان مصلوب در محراب ملی خود را برنده جایزه دوم فیلم است. کولی است که ما می تواند همه آرزوی اگر نه برای jokers باعث خرابی آن برای ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید