هکرها دستکاری کارکنان برای دسترسی به حساب توییتر

توییتر می گوید هکرها “دستکاری” برخی از کارمندان خود را برای دسترسی به حساب های با مشخصات بالا حمله به شرکت رسانه های اجتماعی از جمله کسانی که از دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن و تکنولوژی کارآفرین Elon Musk.

پست ها در تلاش برای گول زدن مردم به ارسال هکرها بیت کوین بودند توییتی توسط حساب رسمی اپل, Uber, بیل گیتس و بسیاری دیگر در روز چهارشنبه مجبور توییتر برای قفل کردن تعداد زیادی از حساب های در کنترل آسیب.

ارز مجازی

بیش از $1,00,000 ارزش این ارز مجازی فرستاده شده به آدرس ایمیل ذکر شده در توییت با توجه به Blockchain.com که نظارت بر رمزنگاری معاملات. “ما می دانیم که آنها دیده تنها ابزار در دسترس ما داخلی حمایت تیم به هدف 130 حساب توییتر گفت:” بیانیه ای که روز شنبه در توییتر خود دارد.

برای 45 نفر از کسانی که حساب های, هکرها قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور ورود به سیستم و ارسال توییت به آن اضافه شده در حالی که داده های شخصی تا به هشت تایید نشده کاربران دانلود شد. توییتر قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف شده جعلی توییتهایی. آن را نیز خاموش حساب نمی کنند توسط این هک به عنوان یک احتیاط. بسیاری از کسانی که در حال حاضر بازسازی شده, توییتر گفت: در روز شنبه.

حمله انجام شده توسط یک گروه از دوستان جوان با لینک کلیک کنید برای دولت و یا سازمان یافته جرم و جنایت نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

کاغذ گفت: آن مصاحبه و چهار نفر که در شرکت نرم که به اشتراک گذاشته شده, سیاهههای مربوط و تصاویر پشتیبان گیری از حساب های خود را از آنچه اتفاق افتاده است.

این هکرها جوان گفت: مرموز کاربر که رفت و با نام “کرک” آغاز این طرح با یک پیام و یکی با دسترسی به حساب توییتر. آنها اضافه شده بودند و تنها درگیر در کنترل مصرف کمتر شناخته شده اما مطلوب حساب توییتر مانند “@” ثبت نام و تک حروف یا اعداد است که می تواند به راحتی به فروش می رسد با توجه به گزارش.

هکرها نگهداری آنها متوقف خدمت به عنوان واسطه برای “کرک” در هنگام بالا مشخصات کاربران شد اهداف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>