دستگیری ترور متفکر حافظ سعید پاکستان بخشی از اسلام آباد طولانی-انتظار بین المللی تعهد یک منبع دولتی گفت. این بیانیه نشان می دهد که جنوب بلوک ترجیح می دهم پاکستان را بیشتر قابل اثبات اقدامات علیه ترور لباس ها و افراد است.

“تصمیم گیری شده است در آستانه FATF (Financial Action Task Force) جلسه عمومی که باید اشاره کرد. از این رو اثر این تصمیم باقی مانده است دیده شود گفت:” یک منبع نشان می دهد که یک لاهور ضد تروریسم تصمیم دادگاه به توان در چارچوب پاریس نشست گروه کاری اقدامات مالی که آغاز خواهد شد در فوریه 16.

 

در آخرین نشست گروه کاری اقدامات مالی در نوامبر سال 2019 پاکستان هشدار داده شد که از آن باقی خواهد ماند در ‘خاکستری’ لیست اگر اقدامات سخت نمی شد آغاز در برابر ترور لباس و ترور تامین مالی افراد در کشور است.

رسمی نگهداری می شود که هند انتظار دارد که پاکستان به اقدامات مشابه به طور مداوم. سعید که دریافت پنج و نیم سال حبس برای اینکه بخشی از یک ترور ساز و برگ خواسته شده توسط anti-terror دادگاه به پرداخت ₹15,000. شاه در برابر او ثبت شد در ماه ژوئیه سال 2019 به اتهام ترور تامین مالی در مبارزه با تروریسم وزارت در گوجرانواله. دادگاه همچنین دست همان جمله را به ظفر اقبال از نزدیکان از سعید.

“آن نیز دیده می شود که آیا پاکستان را اقدام علیه تمام تروریستی دیگر اشخاص و افراد عامل از سرزمین های تحت کنترل خود را آورد و عاملان مرزی تروریستی و از جمله در بمبئی (2008) و پتهنکت (2016) به عدالت در اسرع وقت” گفت: این مقام.

هند در نظر سعید به مغز متفکر حملات تروریستی بمبئی که ادعا زندگی حداقل 166 نفر و زخمی شدن بسیاری دیگر. در پتهنکت هوایی حمله از ژانویه 2016 scuttled آخرین ابتکار صلح که تلاش های دو طرف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی