سالن از شهرت گلف باز رایت درگذشت 85

Hall of Famer میکی رایت تنها بانوان گلف حرفه ای انجمن (LPGA) گلف باز به برگزاری همه عناوین اصلی در همان زمان درگذشت در فوریه 17, LPGA گفت. آمریکا 85 بود.

رایت برنده 82 مسابقات دوم تنها به هموطن کتی ضربه شارپی (88) و ادعا 13 رشته در یک حرفه ای کشیده است که از سال 1955 تا زمان بازنشستگی در سال 1969 به دلیل مشکلات پا.

“او بهترین من تا کنون دیده می شود مرد یا زن” ضربه شارپی یک بار ESPN گفت:. “من تا به حال امتیاز از بازی با سام Snead و جک نیکلاس و آرنولد پالمر و همه آنها. هیچ کس آمار آن را مانند میکی فقط هیچ کس. او تا به حال 82 برنده, اما او می توانست برنده بیش از 100 بدون مشکل اگر او تا به حال باقی ماند در تور است.”

همچنین بخوانید: Adam Scott برنده پیدایش دعوتی

بزرگ بن هوگان گفت: رایت بود بهترین نوسان گلف او تا به حال دیدم. LPGA کمیسر مایک Whan تکرار احساسات که در روز دوشنبه. “ما عمیقا غمگین برای یادگیری در مورد عبور از میکی رایت” Whan در بیانیه ای گفت. “ما از دست یک افسانه, اما ما همچنین ممکن است از دست داده اند بهترین نوسان گلف در تاریخ امروز است.”

رایت که شروع به بازی گلف در سن 12 سالگی بود که پذیرفته به سالن از شهرت گلف زنان در سال 1964 و تور LPGA سالن از شهرت هنگامی که آن را در سال 1967 او یک عضو از جهان گلف Hall of Fame در سال 1976.

او لذت می برد 13 پیروزی در سال 1963 که باقی می ماند تور LPGA ضبط و در فصل بعدی موفق به کسب 11 بار بود که با یک عوايد دوم بیشترین پیروزی در یک فصل است.

“این یک مقدار زیادی از فشار به مشاجره هفته به هفته برای پنج یا شش سال” رایت گفت: گلف جهان در سال 2000. “من حدس می زنم آنها تماس آن با فرسودگی شغلی در حال حاضر, اما آن را به تن من است.”

او به فلوریدا نقل مکان کرد و در سال 1974 و لذت باغبانی, ماهیگیری, بازی, بازار بورس و پازل جدول کلمات متقاطع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>