‘همیلتون’ نقد و بررسی فیلم: خیره کننده تئاتر اقتباسی است که بیش از همه انتظارات

یک حرامزاده یتیم و پسر یک فاحشه;

Scottsman کاهش یافته و در وسط کارائیب

ای در بی عیب و نقص, ریتم, برابر جذاب هاله ای از تاریکی این خطوط معرفی الکساندر همیلتون: یکی از کمتر شناخته شده و یا مورد بحث پدران بنیانگذار ایالات متحده آمریکا یک مهاجر و یتیم که حاضر به پرتاب دور خود را به ضرب گلوله; جورج واشنگتن دست راست و مغز پشت سیستم بانکی آمریکا که به ضرب گلوله کشته شد و مرگ او معاصر آرن با مته سوراخ کردن.

ببخشید من همیلتونیکی از بزرگترین موزیکال برادوی در تمام دوران است که برای اولین بار در سال 2015 است نه یک ژنده پوش به ثروت داستان. آن است که اصل داستان از امریکا و البته بازنگری. در حال حاضر در دسترس برای جریان در دیزنی+ Hotstar آن شاید حل و فصل به موقع بحث از این که آیا تئاتر تلویزیونی مسابقات به تجربه جسمی تماشای یکی در سالن پرتکاپو با مردم است. آن را ندارد ؟ من نمی خواهد فکر می کنم, اما همیلتون‘s تلویزیونی نسخه 2016 نشان می دهد در شهر نیویورک ریچارد راجرز تئاتر به کارگردانی توماس Kail قطعا باعث می شود آن را یک احتمال است. بازیگران Lin-مانوئل میراندا است که خالق این قطعه آن است که بدون شک یک گام بزرگ در جهت درست: تلاش در democratising تجربه برادوی که در غیر این صورت که هر چیزی هزینه بیش از $500.

همیلتون بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک انقلابی قطعه ای از تئاتر درست از زمانی که آن را برای اولین بار. و به حق ، پنج سال بعد آن را از دست داده است جذابیت خود را. با رپ دولتمردان تراوش با تکبر راه رفتن و یک روایت گفته شده تقریبا به طور کامل در بد بو بیت هیپ هاپ و R&B از نیویورک از 1770s موسیقی باعث می شود یک صدای بلند و روشن کرد. آن طول می کشد تا حد زیادی سفید آمریکا به تصویر می کشد و آن را از طریق لنز های فرهنگی و هنری نمادهایی که نشان دهنده یک سیاه یا مهاجر گذشته است. در یک نقطه, Marquis de Lafayette این اشراف زاده فرانسوی که مبارزه در کنار همیلتون در جنگ انقلاب آمریکا می گوید او “مهاجران ما کار انجام می شود.”

به عنوان شیک پوش به عنوان آن را می توانید دریافت کنید

بازیگران به معنای واقعی کلمه raps تاریخ: تصور کنید که توماس جفرسون (با بازی daveed را از دست Diggs) رپ راه خود را از طریق کنگره سخنرانی مملو از میکروفن قطره و راست اندازه گیری بی تردید بی احترامی صحبت کردن. و بحث های سیاسی بین همیلتون و جفرسون چیزی از رپ جنگ با هر تلاش برای شکست دادن دیگر.

همیلتون

  • کارگردان: Thomas Kail
  • بازیگران: Lin-مانوئل میراندا, Leslie Odom جونیور , Philippa Soo, Renée Elise Goldsberry, Daveed را از دست Diggs, Jonathan Groff, کریستوفر نیل جکسون
  • زمان اجرا: 160 دقیقه
  • داستان: یک موسیقی که آثار زندگی الکساندر همیلتون یکی از پدران بنیانگذار ایالات متحده آمریکا, و نقش او در انقلاب آمریکا جنگ علیه استعمار

میراندا به عنوان همیلتون, ‘مردی که می نویسد مانند او در حال اجرا خارج از زمان است که درمان به چشم خود را با شوخ طبعی ظریف و انجام نگرفته نابغه در تغییر بین حالات. در حالی که جرج سوم پادشاه channelled درخشان توسط Jonathan Groff, یک گیاه نماد سفیدی و همه بیش از حد آشکار برتری می آید که با یک پادشاه: زبان بدن خود را چکیدن با مدارا برای افراد بلافاصله تداعی خنده. Eliza, Hamilton, بازی های برگزار شده توسط, Philippa سو دارای یک یابم حضور در سراسر بازی را در بالاترین یادداشت زحمت و گاهی شکستن را به شکوه beatboxing. خطر الیزا در حال سقوط به براکت همه آمرزنده همسر منعکس در آن لحظه. رنه Elise Goldsberry ارائه قلبی عملکرد به عنوان قوی گلپر Schyler که مخفیانه در عشق با همیلتون: آواز او است برای مردن.

میراندا موسیقی و شعر ترک یک زمزمه برای روز خود را با هم. هر یک از شخصیت می تواند با شناسایی یک آهنگ: آن است که آیا من شات’ به صورت همیلتون و یا ‘آرن با مته سوراخ کردن آقا’ برای با مته سوراخ کردن. و از موسیقی با هر dialogue صحافی یکپارچه از طریق موسیقی بصری بیش از حد سفر از یک صحنه را به دیگری از طریق صاف-جریان طراحی رقص. یک گردان مرحله تنها تقویت کیفیت بصری ساخت شخصیت به نظر می رسد مانند آنها به طور مداوم در حال حرکت را نشان می دهد پیشرفت می کند. بازگشت تا هنرمندان هر حرکت آنها طراحی, تغییر خلق و خوی از هر صحنه. شات از زوایای مختلف دوربین تناوب بین تنگ عکس که تصرف عاطفی مقیاس از بازیگران و آنهایی که تمرکز به شدت در مسدود کردن آن است که آیا یک دوئل صحنه یا طراحی رقص های پیچیده از یک آهنگ.

آموزشی نه موعظه

برای یک مخاطب همیلتون است تا آنجا آموزشی به عنوان سرگرم کننده: پاپ نسخه در امریکا تاسیس تاریخچه فلفلی با ارائه تنها یک برادوی موسیقی ارائه می کنند. اما به مدت دو ساعت و 40 دقیقه ممکن است به نظر می رسد خسته کننده برای کسانی که نا آشنا با این ژانر است. اگر مشکل از برده داری است adressed آنها موفق به پیدا کردن یک برجسته فضا در داستان.

برنده سکته مغزی, اما نهفته در نوشتن از این بازی است که نوسان بین طنز و تراژدی شخصی, سیاسی, قدرت, بازی, به صورت موازی داستان کمان و چند تغییر در خلق و خو; نه به ذکر است تا حد زیادی سیاه و سفید-قهوه ای بازیگران است که با این نسخهها کار با هم به درون واژگون سازی تمام مفاهیم متعارف از روایت تاریخ آمریکا است.

“آنچه که میراث? آن را کاشت بذر در باغ شما هرگز نمی بینید” آواز می خواند همیلتون که تمام عمر خود را چشمک می زند قبل از اینکه چشم خود را در حرکت آهسته ثانیه قبل از او می افتد طعمه به مته سوراخ کردن گلوله. این گفت و گو شاید مبالغ میراندا انتخاب داستان همیلتون تنها پدر و بنیانگذار که تلاش بدست نمی علت آن در امریکا نوشته شده است, تاریخ است.

که زندگی می کند ؟ که می میرد? که می گوید داستان خود را?

همیلتون در حال حاضر جریان در دیزنی+ Hotstar

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>