دست نوشته و بنر در برابر مائوئیست ها در سطوح Chintoor آژانس

یک بنر سوال ایدئولوژی جناح چپ افراطی (پخش) گروه به نظر می رسد در Chintoor-Sarive جاده در Chintoor آژانس East Godavari منطقه در صبح روز یکشنبه.

آن را به درخت های کنار جاده ای نزدیک به یک گروه از سه hamlets تحت تاثیر پخش فعالیت – Tullama, Sarive و Boddugudem. در Chittoor آژانس هممرز با Chhattisgarh.

بنر, به نام Adivasi Girijana Sangham (AGS) تا به بسیاری از سوالات بر روی آن نوشته شده برای مائوئیست ها: “چرا شما به مناسبت هفته شهدا? در زمانی که دولت در حال ساخت مدارس در آژانس مائوئیست ها در حال تحریک افراد زیر سن قانونی برای پیوستن به آنها را در Naxal جنبش است.”

مائوئیست ها در حال آماده سازی به مناسبت هفته شهدا از جولای 28.

بنر در ادامه گفت که مائوئیست ها را هدف قرار داده بود جزئی و بی گناه قبایل, استخدام آنها را برای حرکت در آن آنها نیاز به اختصاص تمام عمر خود را به جنگل.

گفتند سوال مائوئیست ها که آیا آنها برای توسعه قبایل و یا در مقابل آن.

اما هیچ نام AGS اعضای ذکر شده در بنر.

حداقل چهار مائوئیست ها متعلق به Guttikoya قبیله تسلیم East Godavari پلیس از ماه مارس که افراد زیر سن قانونی بودند که به آنها ملحق شده بودند پخش شدند. همه آنها متعلق به East Godavari آژانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>