صنایع دستی کارشناسان در تنگه وخیم

سازندگان صنایع دستی در تامیل نادو در تنگه وخیم به عنوان بازار برای محصولات خود را از بین رفته اند در پی COVID-19 همه گیر و مستند. آنها را نیز از دست داده و مشتریان خود را از کشورهای خارجی از این مستند است که در نیروی.

“در تامیل نادو 40-انواع صنایع دستی ساخته شده و در حدود 15 لاخ صنعتگران بستگی تجارت برای امرار معاش خود. گردش مالی سالانه است ₹200 کرور و خوبی را بدست آورده ارز خارجی است. اما همه گیر ما تغییر کرده است زندگی وارونه” گفت: ‘ارد’ R. Radhakrishnan, دبیر Shrusti, Tamil Nadu صنعتگران رفاه انجمن.

تولید و فروش برنز و سنگ و چوب و کنده کاری Natchiarkoil چراغ, برنج, گوشت خوک ، توری گلدوزی Vadasery معبد جواهرات, پوسته نارگیل کنده کاری و سازهای آمده اند متوقف.

“تامیل نادو است و در خط مقدم وقتی که می آید به صادرات این محصولات است. در حال حاضر صنعتگران نمی دانم از کجا وعده غذایی بعدی خواهد آمد” آقای Radhakrishnan گفت.

صنعتگران از Kanyakumari را متحمل فشار بیشتر از 30 40 صنایع دستی ساخته شده در این منطقه است. در مجموع 5 لاخ مردم اشتغال مستقیم و غیر مستقیم از تجارت و منطقه را بدست آورده ₹12 کرور در هر سال است.

“تكیه مشتریان ما در حال گردشگران بازدید Kanniyakumari به طور منظم. این مستند محروم کرده است ما امرار معاش و دولت باید گسترش کمک به صنعتگران گفت:” Jeya کروز برنده جایزه صنعتگر از Kanniyakumari منطقه.

او گفت: صنعتگران تا به حال ثبت نام خود را با تامیل نادو صنایع دستی شرکت توسعه و دولت می تواند به راحتی آنها را شناسایی و به آزادی کمک های پولی.

آقای Radhakrishnan گفت: این مرکز می تواند تخصیص دادن کمک مالی از طریق دفتر توسعه کمیسیون صنایع و باید آن را انجام و بلافاصله به نفع صنعتگران.

“وجود دارد بسیاری از دیگر صنعتگران که ثبت نام نکرده اید با دولت بدن. آنها همچنین باید دولت را پشتیبانی می کند. در زمان عادی ما می تواند رسیدن به آنها را. این مستند کرده و مانع از سفر” آقای Radhakrishnan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>