‘Hanna’ فصل دو نقد و بررسی: عاطفی و bingeable بازگشت برای تلطیف اکشن-درام

قضیه از یک اصلاح ژنتیکی سرباز فقط می توانید بروید تا کنون فکر می کنم. اما اگر این پروژه ویژگی های نویسندگان مانند David Farr — که شناخته شده است برای مفهوم بازدید از جمله شب Manager — شما در را برای خشونت بیداری. گفت: پروژه شیک, هیجان انگیز سری هانا.

هانا است که حول یک اصلاح ژنتیکی سرباز که باید پایین نابکار تسهیلات Utrax که DNA اصلاح به خدا ارتفاعات. این سری همه پرتاب فراز و بدون درگیری های غیر ضروری لای کرا اسپندکس چادری زنان مبتلا به اضافه شده در لایه های عمیق روایات شخصی. در واقع یکی از کشنده ترین جنبه های تمام هانا شخصیت های دامنه برای طول عمر. فصل جدید در نهایت دیدم این شخصیت حرکت در خارج از سرزمین های که در آن فیلم و در فصل اول در درجه اول وضع و سرمایه گذاری به دنیای جدید ناشناخته است.

آخر از فصل یکی از هانا انجام مقدار زیادی از وزن ترک مخاطبان هیجان زده برای مواد منفجره فصل دو و خط جدید از قسمت های آمازون سری نخست ارائه می شود. ما شاهد هانا پدر اریک هلر (Joel Kinnaman) تسلیم به زخم های خود را به عنوان او را نجات کلارا (یاسمین مونه شاهزاده) از Utrax. کارمایکل Utrax را متفکر می یابد هانا به زنده قرار می دهد و طرح خود را به تولید انبوه’ بیشتر کنترل سربازان به عمل بدون تردید به عنوان یک تضاد ماریسا (Mireille Enos) روزجهانی.

تولید انبوه صورت می گیرد در Utrax را مجلل مرکز آموزشی مراتع محل نامطلوب پارادوکس بودن هر دو زیبا و آرام اما همچنین disconcertingly مضطرب است. بیننده نمی تواند کمک کند اما احساس آنها در حال تماشای این سربازان جوان ‘اجتماعی’ — به عنوان کارمایکل قرار می دهد آن را به عنوان یک امر رعایت ماهی قرمز را در یک کاسه. با توجه شنی (Áine رز دالی) و ژول (Giana Kiehl) طرح خطوط متمرکز هستند در اینجا شوم ابهام از محیط زیست می کند که این دختران جوان از طریق خسته کننده ترین بحران وجودی اغلب در حال تبدیل شدن سخت از نظر عاطفی. اما یک چیز بینندگان را عشق است که دوستی جعلی بین شنی و ژول اما مقدار آنها مخالف یکدیگر است.

ریخته گری انجام می شود حق

ریخته گری در این نمایش همچنان به درخشش. Dermot Mulroney که توصیف کرده است کارمایکل به عنوان یک ‘نزدیک تبه مظهر هر دو جذابیت و دور, در حالی که آنتونی ویلز تجسم جذابیت و کارایی به عنوان لئو کارمایکل را در دست راست مرد است که می آید در دستی هنگامی که به طور مستقیم با سربازان جوان در مراتع مانند شنی و ژول.

البته Esmé Creed-Miles به ارمغان می آورد یک تحول شگرف به هانا که فرآیندهای اریک مرگ تنها راه او می داند که چگونه: با فعال بودن. گرفته شده و مراقبت و محافظت در یک فصل (با وجود مهارت-تنظیم) او سوئیچ بیش به سرپرست برای کلارا پست فرار خود را از Utrax. هر چند اریک نمی کند ظهور او هنوز هم یک اثر ماندگار در هانا. ما با دیدن هانا ظرفیت برای همدلی توسعه را به چیزی از یک خواهری برای سربازان همکار به همه آنها دست و پنجه نرم کردن با هویت و زنانگی در راه خود را.

اما کلارا می شود دوباره توسط Utrax و این راه را برای یک مراسم بین هانا و ماریسا که در پایان فصل یک به پایان رسید تا حفاظت از هانا و کلارا در مبارزه نهایی در Utrax. شاید این است که در آن فار تیم از نویسندگان به بازی آمد; اتحاد هانا و ماریسا احساس نمی مجبور است که ابرقهرمان-esque احساس نیست بلکه یک ضرورت و در نهایت همدلی است. هانا می آید به درک که مردم بسیار پیچیده تر از او اجازه و ماریسا هایش با مسئولیت و تاریکی از او گذشته است. و بله این لحظات علامت گذار از هانا رفتن سرزرد, نه گفتن لحظه در کل فصل.

هانا فصل دو درخواست تجدید نظر دروغ در جنگ هویت بحرانزده توسط مردسالاری. به عنوان سندی و ژول پاسخ به تولید هویت دست به آنها توسط Utrax هانا کلارا و ماریسا در سمت چپ خام به مبارزه فوق سیستم در حالی که ساختمان داستان های خود را.

مبارزه صحنه های طراحی شده با slickness است که می تواند تنها با چنین آمده حداقل نشان می دهد; این می آید در سراسر به عنوان هنر و قدرت-بازی بازی از بهترین های بصری مرتب کردن بر اساس. این همه مثل تماشای یک ماشین خوب روغن حرارت تا تان شدیدا از کلمات مهره در آثار. سری آیا عدالت در نگه داشتن خلق و خوی نگران کننده در تمام هشت از فصل دوم آن قسمت از طریق ترکیبی از خوبی ء نگارش و کارگردانی هوشمندانه. قرار دادن یک آخر هفته گذشته به صورت فصل دو; آن عاطفی است و بنابراین bingeable شما ممکن است بدانید که هشت قسمت رفته اند — درست مثل من.

هانا فصل 2 در حال حاضر جریان در آمازون نخست تصویری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>