تندرو به رئیس جدید هنگ کنگ بدن

چین منصوب تندرو به رئیس جدید آژانس امنیت ملی در هنگ کنگ روز جمعه به عنوان پلیس به ارمغان آورد و اولین اتهامات تحت فراگیر جدید ضد براندازی قانون است که متزلزل نیمه مستقل امور مالی مرکز.

ژنگ Yanxiong — یک حزب رسمی بهترین و شناخته شده برای مقابله با تظاهرات در سرزمین اصلی — منجر خواهد شد و این دفتر راه اندازی شده توسط این قانون که سبب خشکی ماموران امنیتی به کار در هنگ کنگ آشکارا برای اولین بار بی بند و بار با این شهر ،

انتصاب آمد و به عنوان یک مرد متهم به عمد از رانندگی موتور سیکلت خود را به یک گروه از افسران پلیس شد اولین نفر در هنگ کنگ به شارژ جدید امنیت ملی قانون است.

رهبران چین می گویند مجموعه ای از قدرت خواهد بازگرداندن ثبات پس از یک سال تظاهرات و نمی خواهد سرکوب آزادی. اما پلیس در حال حاضر شروع به دستگیری افراد برای داشتن پرچم ها و آگهی ها در حالی که دولت های محلی ساخته شده است که حذف برخی از دیدگاه های سیاسی به خصوص خواستار استقلال هستند و در حال حاضر ممنوع است.

روز پنج شنبه ناتان قانون یکی از شهرستان برجسته ترین فعالان جوان کرد که او فرار کرد و در خارج از کشور به محل نامعلومی از ترس دستگیری روز پس از دموکراسی حزب او در بر داشت کمک کرد گفت که انحلال.

بسیاری از دولتهای غربی — به رهبری بریتانیا و ایالات متحده — را محکوم کرده اند و قانون باید خشم پکن را تهدید به برخورد با تحریم و یا ارائه پناهگاه به هنگ Kongers.

‘سختی مجری’

جدید آژانس امنیت ملی است که فقط یک عنصر جدید از پکن نقطه عطفی قانون هدف براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

دفتر اتحاد تحقیقات و پیگرد قانونی قدرت و نظارت بر اطلاعات مربوط به امنیت ملی و روند موارد در برخی شرایط توزیع آنها را به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی. آقای ژنگ افزایش از طریق صفوف از دولت های محلی در جنوب استان گوانگدونگ که مرز هنگ کنگ به عنوان دبیر استانی حزب کمونیست کمیته.

56 سال است که شناخته شده به عنوان یک تندرو که مهر اغلب خشونت آمیز ضد فساد تظاهرات که فوران در Wukan یک روستا در این استان در سال 2011 پس از یک محلی فعال در بازداشت پلیس درگذشت.

“او به سختی مجری قانون و نظم شخص گفت:” ویلی لام یک متخصص در چین حزب کمونیست در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

هنگ کنگ را برای چند ماه و گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات سال گذشته یک جنبش است که پکن قول داده است برای پایان دادن به جدید خود را با امنیت و قانون است.

چین را رد کرد و از معترضان خواسته های بیشتر دموکراسی و به تصویر کشیده ناآرامی به عنوان یک خارجی طرح به بی ثباتی مادری.

آن تلاش کرده است تا سطح شیب دار به نظارت در هنگ کنگ دولت است.

روز جمعه شورای دولتی نیز به نام لو Huining — مدیر فعلی پکن دفتر رابط در شهر — به عنوان مشاور امنیت ملی به تازگی تشکیل کمیسیون امنیت ملی به ریاست رئیس اجرایی کری لام.

یک وفادار رئیس جمهور چین آقای لو ساخته شده است شهرت برای اجرای حزب کمونیست نظم و انضباط و مقابله با فساد. هنگ کن مینی قانون اساسی منع سرزمین اصلی مقامات از تداخل در حال اجرا از هنگ کنگ روز به روز امور. اما پکن معتقد است, امنیت ملی صرفا از اجراء از مقامات مرکزی.

جدی ترین جرائم حمل به زندگی در زندان است. در بعد از ظهر جمعه تانگ یانگ-کیت 23 متهم شد با اولین امنیت ملی جنایات تروریسم و تحریک تجزیه طلبی. یک منبع پلیس گفت که آقای تانگ سوار موتور سیکلت خود را به یک گروه از افسران پلیس روز چهارشنبه در جریان تظاهرات زخمی شدن سه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>