هری Sankaran به قید وثیقه برای 8 هفته در IL&FS مورد

66 ساله معاون سابق رئیس زیرساخت های لیزینگ و خدمات مالی (IL&FS), هاری Sankaran بود روز سه شنبه اعطا موقت به قید وثیقه به مدت هشت هفته توسط یک دادگاه در تجهیز یک ضامن از ₹50,000.

موقت تسکین می آید پس از یک دادگاه عالی بمبئی در نیمکت سابق رئیس دادگستری B. P. Dharmadhikari و عدالت N. R. Borkar در آوریل 22 نقض و در کنار همه پرونده کیفری که جدی بررسی تقلب در دفتر (SFIO) آغاز کرده بود در برابر حسابرسان BSR همکاران و شرکت Deloitte هاسکینس & به فروش می رساند. نیمکت اعلام کرده است که وجود دارد به نظر می رسد به غیر از استفاده از ذهن در شیوه ای که در این مرکز به کارگردانی SFIO به آغاز پیگرد قانونی ظرف مدت 30 ساعت پس از دریافت گزارش در حال اجرا به بیش از 30 ، 000 صفحات.

آقای Sankaran مانند حسابرسان و دیگران بیش از حد به چالش 29 مه 2019 سفارش از وزارت امور شرکت (MCA) به تعقیب او. او دستگیر شد توسط SFIO در مارس 2019 در ارتباط با IL&FS مورد اتهام بی نظمی که منجر به بحران شدیدی شد. این SFIO ادعا کرده است که IL&FS تمدید وام های خارجی احزاب که بسیاری از آنها در حال حاضر شروع متخلف. این شامل وام های داده شده به سیوا گروه جدا از آن با توجه به خود آن گروه از شرکت ها.

دادگاه عالی اشاره کرده بود که دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور شرکت به SFIO تحت مفاد قانون شرکت های سال 2013 شد “پایدار نیست” و نقض پیگرد قانونی توسط SFIO به عنوان “نگهداری است.” دادگاه نیز در آنجا ماند و قضاوت به مدت هشت هفته برای SFIO به درخواست تجدید نظر در برابر آن در دیوان عالی کشور است.

دادگاه عالی نیز ذکر شده است که دادگاه هنوز به cognisance از SFIO گزارش و اشاره کرد که “دادگاه ممکن است قدرت ندارد به بازداشتگاه و بازداشت’. آقای Sankaran و سپس با نزدیک شدن دادگاه در روز دوشنبه و به دنبال وثیقه که داده شد توسط دادگاه به مدت هشت هفته.

قبل از آن در مارس 3, ویژه دادگاه او داده موقت به قید وثیقه به آقای Sankaran و رامش باوا سابق مدیر عامل IL&FS با توجه به گسترش COVID-19 بیمار-سلامت و سن دادخواهان. اما خود را به قید وثیقه آزاد گردید توسط دادگاه عالی در مارس 5 و آن تمدید شد تا مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>