هند استاد بزرگ Dronavalli Harika درو با اوکراین آنا Muzychuk در 10 دور به باقی می ماند هفتم در جدول امتیاز از فیده زنان جایزه بزرگ مسابقات شطرنج در اینجا. Harika دارای پنج امتیاز.

هند شماره 2 و آنا Muzychuk انجام قرعه کشی در 31 moves in a Semi-Slav بازی در اواخر روز پنج شنبه. همچنین در پنج نقطه با Harika هستند ماریا Muzychuk و Antoaneta Stefanova (بلغارستان).

از مشاجره

Harika بود که در سرب در قسمت وسط مسابقات خارج از مشاجره برای این جایزه است.

شکست در دور شش و هشت به Alexandra Kosteniuk و Antoaneta Stefanova بود که صدمه دیده هند شانس پس از برداشت تا با سه امتیاز از چهار دور اول.

در همین حال گرجستان نانا Dzagnidze پیوست شده در بالا توسط Alexandra Goryachkina. در حالی که Dzagnidze به یک برگزار شد قرعه کشی توسط Alina Kashlinskaya در 10 دور Goryachkina فروتن قهرمان جهان Ju Wenjun در 36 حرکت می کند.

چینی بازیکن به تازگی مورد ضرب و شتم Goryachkina به ادعای جهان تاج.

نتایج: (دور دهم): D. Harika 5 درو با آنا Muzychuk (Ukr) 5.5; آلینا Kashlinskaya (Rus) 5.5 درو با نانا Dzagnidze (Geo) 6.5; Antoaneta Stefanova (Bul) 5 bt آنا Muzychuk (Ukr) 5; Zhansaya Abdumalik (Kaz) 6 bt Pia Cramling (Swe) 4; Alexandra Goryachkina (Rus) 5.5 bt Ju Wenjun (Chn) 4; Marie Sebag (Fra) 3.5 درو با Alexandra Kosteniuk (Rus) 3.5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی