یک سطح بالا و نماینده رهبری وزیر صنایع غذایی Harsimrat Kaur بدل خواهد سفر دبی از فوریه 16-18 برای حضور در Gulfood 2020, کنسولگری هند در اینجا گفته است.

خانم Badal افتتاح هند غرفه در این رویداد در مارس 16.

گسترش بیش از 4500 متر مربع از غرفه خواهد شد که بیش از 300 شرکت های هندی را, ویترین یک آرایه متنوع از محصولات غذایی است.

دولت هند است که نمایندگی های کشاورزی و فرآوری محصولات غذایی صادرات سازمان توسعه (APEDA) و چای هیئت مدیره هند, قهوه, مدیره, هند, نارگیل مدیره از هند و بادام هندی شورای توسعه صادرات.

در طول سفر خانم Badal دیدار خواهد کرد امارات متحده عربی وزیر امنیت غذایی به بحث در مورد راه و روش بیشتر به منظور افزایش همکاری بین دو کشور در زمینه های پردازش مواد غذایی.

ارزش تقریبی این مواد غذایی تجارت بین هند و امارات متحده عربی است که معادل 1.4 میلیارد دلار با عمده صادرات از هند به درهم بودن و غلات و میوه های خوراکی و آجیل و قهوه و چای و ادویه جات ترشی جات و سبزیجات و شکر و گوشت و ماهی و لبنیات.

در فوریه 17, او خواهد شد و آدرس یک کسب و کار دور در جدول فرصت ها در صنعت فرآوری مواد غذایی در کنسولگری هند. او همچنین در دیدار انتخاب کسب و کار سازمان در پردازش مواد غذایی و خرده فروشی میباشد.

هند صنایع غذایی خروجی است که انتظار می رود برای رسیدن به $535 میلیارد 2025-26 و این کشور رتبه اول در شیر دام و millets تولید و دوم در میوه ها و سبزیجات و برنج تولید می باشد.

تنها دو درصد از میوه ها و سبزیجات و 35 درصد از تولید شیر فرآوری شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی