هاروارد و MIT سو مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده بیش از قانون جدید برای دانشجویان خارجی: گزارش

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) شکایت کرد وزارت امنیت داخلی و مهاجرت سازمان بیش از دستورالعمل های جدید محرومیت دانشجویان خارجی از باقی مانده در امریکا اگر خود دانشگاه به روشن آنلاین-تنها کلاس در پاییز.

همچنین بخوانید: ویزای F-1 دانش آموزان می تواند تمام کلاس های آنلاین

یک گزارش در دانشگاه هاروارد زرشکی گفت: دو برجسته موسسات آموزشی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای در بوستون در جولای 8 صبح در برابر دو آژانس های فدرال.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک سفارش ضابط موقت و اولیه و دائمی تاکیدی امداد رسانی به نوار ایالات متحده وزارت امنیت داخلی و اداره مهاجرت و گمرک از اجرای دستورالعمل های فدرال است که نیروی بین المللی دانش آموزان به ترک ایالات متحده آمریکا است.

دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow گفت: در یک ایمیل به اعضا که به منظور پایین آمد و بدون اطلاع آن ظلم و ستم پیشی گرفته و تنها توسط آن بی مبالاتی. اعتقاد ما این است که یخ جهت بد است سیاست های عمومی و اعتقاد ما بر این است که آن را غیر قانونی است.

“ما به دنبال این مورد با شور و نشاط به طوری که ما بین المللی دانش آموزان و دانشجویان بین المللی در موسسات در سراسر کشور می توانند ادامه تحصیل بدون تهدید و تبعید” آقای Bacow گفت: با توجه به زرشکی گزارش.

همچنین بخوانید: هندو توضیح می دهد | چگونه ایالات متحده ممنوعیت صدور ویزا تاثیر هند ؟

مهاجرت و گمرک (ICE) گفت: در آزادی مطبوعات صادر شده در جولای 6 که برای پاییز سال 2020 ترم دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار و در ایالات متحده باقی بمانند.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه های که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز و نه ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده, انتشار گفت.

در آنچه که می تواند باعث افزایش اضطراب برای دانشجویان بین المللی در حال حاضر در حال حاضر در ایالات متحده در آژانس گفت: فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی و یا به طور بالقوه در صورت عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.

The Crimson گزارش گفت ماساچوست دادستان کل Maura هیلی اعلام کرد در جولای 7 که شکایت بیش از دستورالعمل که او به نام بی رحمانه و غیر قانونی است.

دانشگاه هاروارد طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که این دستورالعمل را نقض اداری روش عمل با عدم در نظر گرفتن جنبه های مهمی از مشکل پیش از انتشار آن عدم ارائه یک مبنای منطقی برای سیاست و عدم به اندازه کافی آگاه ،

مدیرکل آموزش و پرورش مقطع کارشناسی Amanda J. Claybaugh گفت: در یک پانل در جولای 6 که معاون شهردار در امور بین المللی Mark C. الیوت نیز تماس با سفیران به نمایندگی از دانشجویان بین المللی.

“به عنوان یک دانشگاه با یک تعهد عمیق به مسکونی آموزش و پرورش ما امیدواریم و قصد رزومه کامل در فرد آموزش به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و مسئول به انجام این کار” آقای Bacow گفت. “اما تا زمانی که زمان می آید را ایستاده به دیدن ما دانشجویان بین المللی’ رویاهای خاموش عمیقا غلط سفارش. ما آن را مدیون به آنها را به ایستادگی و مبارزه است و ما خواهد شد.”

آژانس فدرال گفته است که دانش آموزان در مدارس اتخاذ یک مدل ترکیبی که شامل مخلوطی از آنلاین و کلاس های حضوری خواهد بود و مجاز به گرفتن بیش از یک کلاس یا سه ساعت های اعتباری آنلاین.

این مدارس باید گواهی به دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه است که این برنامه به طور کامل آنلاین است که دانش آموز است نه کاملا آنلاین دوره بار برای پاییز سال 2020 ترم و دانش آموز در نظر گرفتن حداقل تعداد کلاس های آنلاین نیاز به عادی پیشرفت خود را در رشته.

هدایت خاص است به علت اضطراب شدید و عدم اطمینان برای صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی که در حال تحصیل در این کشور و برای کسانی که آماده شدن برای ورود به ایالات متحده برای شروع تحصیلات خود را در هنگام تحصیلی جدید جلسه در سپتامبر آغاز می شود.

مسافرت های بین المللی محدودیت های اعمال شده در محل با توجه به همه گیر ساخته اند آن را به طور فزاینده ای دشوار برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده به بازگشت به کشورهای خود در حالی که کسانی که در خارج از ایالات متحده هستند نامشخص اگر آنها قادر خواهد بود تا سفر خود را برای پیوستن به دوره های آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها.

قبل از یخ ارشاد صادر شد, دانشگاه هاروارد دانشکده هنر و علوم (FAS) گفته بود که آن را تا 40 درصد از دانشجویان به دانشگاه برای ترم پاییز از جمله تمام دانش آموزان سال اول.

آقای Bacow FAS Edgerley خانواده دین کلودین گی و Danoff دین از کالج Rakesh Khurana همکاری یک پیام به FAS جامعه توضیح داده است که این مسیر رو به جلو اجازه می دهد اول سال این فرصت را برای تنظیم به دانشگاه و دانشگاهیان برای شروع به ایجاد ارتباط با استادان و همکلاسی های دیگر در حالی که یادگیری در پردیس در ماه سپتامبر.

آن گفت: این دانشکده به آدرس شکاف در دانش آموزان’ خانه و محیط های یادگیری و شناسایی کسانی که نیاز به بازگشت به دانشگاه برای ادامه پیشرفت تحصیلی. دانشجویان در محوطه دانشگاه حرکت خواهد کرد, قبل از روز شکرگزاری در ماه نوامبر و کامل خواندن و امتحانات دوره از صفحه اصلی.

MIT گفته است که بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهش کارکنان اجازه خواهد داشت در محوطه دانشگاه برای پاییز. اما به حد تراکم جمعیت پردیس, بسیاری از کارکنان اداری است که می تواند از راه دور کار خود ادامه خواهد داد به انجام این کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>