دانشگاه هاروارد ‘گسترده استفاده از نژاد’ در پذیرش نقض حقوق مدنی قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید ایالات متحده به دیوان عالی کشور

این “گسترده استفاده از نژاد” در روند پذیرش معتبر از دانشگاه هاروارد نقض حقوق مدنی قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: دیوان عالی ایالات متحده به عنوان وزارت دادگستری در ادامه آن پروب به این اتهامات که آیوی لیگ کالج تبعیض آسیایی-آمریکایی است.

وزارت دادگستری (DOJ) در سال 2017 راه اندازی یک تحقیق دانشگاه هاروارد فرآیند پذیرش پس از شکایت از تبعیض ثبت شده توسط بیش از 60 آسیایی-آمریکایی و سازمان ها.

هندی-آمریکایی ها احساس می کنند که آنها تبعیض توسط ماساچوست بر اساس دانشگاه را در آن زمان پذیرش سیاست. این تحقیقات همچنان در راه است.

دستیار دادستان کل اریک Dreiband برای حقوق مدنی بخش گفت که تبعیض نژاد لطمه می زند و مردم است و هرگز خوش خیم پس از DOJ روز دوشنبه ظ کوتاهی amicus در دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش, Inc. در مقابل رئیس جمهور و همراهان از دانشگاه هاروارد است.

در آن amicus مختصر ایالات متحده توضیح می دهد که دانشگاه هاروارد را گسترده استفاده از مسابقه در آن فرایند پذیرش فدرال نقض حقوق مدنی و قانون دیوان سابقه.

همچنین به عنوان خوانده شده | جستجو برای veritas در دانشگاه هاروارد

“Unconstitutionally پارتیشن بندی آمریکایی ها به نژادی و قومی بلوک مضرات همه درگیر پرورش کلیشه تلخی و تقسیم در میان مردم آمریکا است. وزارت دادگستری ادامه خواهد داد برای مبارزه با غیر قانونی مسابقه تبعیض” Dreiband گفت.

به عنوان شرط دریافت میلیون ها دلار مالیات دهندگان بودجه هر سال دانشگاه هاروارد به صراحت موافقت خود را مطابق با عنوان ششم حقوق مدنی, قانون سنگ بنای حقوق مدنی که قانون منع تبعیض بر اساس نژاد و رنگ و یا منشاء ملی در برنامه ها و فعالیت های که دریافت فدرال کمک های مالی به DOJ گفت.

در این مورد دانش آموزان به صورت عادلانه پذیرش یک سازمان از دانش آموزان و پدر و مادر ادعا که دانشگاه هاروارد عمدا علیه تبعیض آمریکایی-آسیایی متقاضیان در هنگام پذیرش تصمیم گیری. منطقه قاضی را تکذیب کرد, دانشگاه هاروارد تلاش های مختلف به رد دعوی و در مورد اقدام در سه هفته آزمایشی در سال 2018 است.

اگر چه دیوان عالی کشور برگزار شد که دانشگاه دریافت بودجه فدرال ممکن است در نظر درخواست کنندگان مسابقه در برخی شرایط محدود منطقه دادگاه واقعی يافتههای پژوهش نشان داد که دانشگاه هاروارد با استفاده از نژاد چیزی جز محدود است.

همچنین به عنوان خوانده شده | اقدام مثبت در تقاطع

دادگاه منطقه به این نتیجه رسیدند که “بیش از یک سوم از بستری اسپانیایی و بیش از نیمی از پذیرفته آفریقایی-آمریکایی به احتمال زیاد نمی تواند بستری در غیاب دانشگاه هاروارد نژاد-آگاهانه فرایند پذیرش”.

و این مسابقه بر اساس پاداش در هزینه های قابل توجهی برای آسیایی-آمریکایی متقاضیان که در مجموع دچار مجازات های قابل توجهی تحت هاروارد مسابقه مبتنی بر پذیرش رژیم است.

با این وجود دادگاه منطقه به این نتیجه رسیدند که دانشگاه هاروارد با استفاده از مسابقه در روند پذیرش نیست نقض قانون فدرال یا دیوان عالی کشور سابقه DOJ در بیانیه ای گفت.

آمریکا’ amicus مختصر توضیح می دهد که شواهد و مدارک در دادگاه نشان داد “که در دانشگاه هاروارد به طور فعال درگیر در نژادی متعادل است که دیوان عالی کشور سابقه صراحت منع”. شواهد همچنین نشان داد که دانشگاه هاروارد را با پذیرش افسران همواره نمره آسیایی-آمریکایی متقاضیان پایین تر در اصطلاح “امتیاز شخصی”.

“به عبارت دیگر دانشگاه هاروارد پذیرش افسران تمایل به ارزیابی آسیایی-آمریکایی ها نسبت به اعضای دیگر گروه های نژادی به عنوان داشتن کمتر یکپارچگی بودن اعتماد به نفس کمتری تشکیل کمتر واجد شرایط رهبران و….

“آن اختلاف است مسلم و توضیح داد:” این مختصر اشاره می کند.

اینها و دلایل دیگر از ما خواست دادگاه استیناف به دادگاه منطقه قضاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>