Harvey Weinstein داوران نگه می دارد و پس از تعمق نشان می دهد در جدی ترین شمارش

هیئت منصفه وزن تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه Harvey Weinstein ادامه داد: تعمق در روز جمعه پس از درخواست قاضی ریاست جمهوری را بیش از این مورد که آیا آنها می تواند آویزان در دو فقره درنده تجاوز جنسی.

اعتقاد بر آن شمارش قرار می تواند سابق تهیه کننده فیلم پشت میله های زندان برای زندگی است.

داوران خواسته عدالت James Burke اگر آنها می تواند اتفاق آرا در سه فقره که شامل درجه اول تجاوز و جنایی تجاوز جنسی و می تواند حمل زندان تا 25 سال است.

آقای برک گفت: هیئت منصفه آن را غیر معمول نیست برای داوران به دشواری رسیدن به اتفاق آرا حکم اما که بسیاری از آنها در نهایت قادر به انجام این کار.

“لطفا, رزومه, خود, مذاکرات,” او گفت:.

هیئت منصفه است که انتظار می رود برای پایان دادن به بحث های خود را در 3 p. m. و همکاران (2000 GMT) و از سر تعمق در روز دوشنبه.

Weinstein, 67, شده بود به اتهام تجاوز جسیکا مان یک بازیگر مشتاق و جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi.

آنا Sciorra بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در HBO s “The Sopranos,” شهادت داد که Weinstein آمد به نیویورک آپارتمان یک شب زمستانی در سال 1993 یا 1994 مورد تجاوز قرار گرفته و سپس مجبور کلیک در دهان او.

که اتهام بیش از حد پیر به اتهام به عنوان یک جدا, جرم, اما به عنوان یک عامل تشدید برای جدی ترین اتهام در مورد درنده تجاوز جنسی.

هیئت منصفه محکوم می دادند از درنده تجاوز جنسی اگر آنها پیدا کردن که او مرتکب حمله علیه Sciorra و حداقل یکی از جرائم علیه Haleyi یا مان.

این هفت مرد و پنج زن در هیئت داوران آغاز شد و مذاکرات در این مورد در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>