Harvey Weinstein از نقل مکان به نیویورک زندان پس قلب روش

Harvey Weinstein منتقل شد در روز پنج شنبه به یک درمانگاه واحد در شهر نیویورک بدنام Rikers Island زندان پیچیده پس از تحت یک قلب روش در بیمارستان که در آن او می خواهم برگزار شده است پس از محکومیت خود را در ماه گذشته در تجاوز و حمله جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

Weinstein را سخنگوی Juda Engelmayer گفت که فیلم سابق تولید کننده روش روز چهارشنبه در بللوو بیمارستان شد “تلقی موفق” اما Engelmayer نمی خواهد به جزئیات بیشتر. Weinstein گرفته شده بود توسط آمبولانس به شمال درمانگاه فرمان در Rikers Island پس از پزشکان در بیمارستان تلقی او را جا به اندازه کافی وجود دارد نقل مکان کرد.

Weinstein, 67, در اصل قرار است برای رفتن به Rikers Island بلافاصله پس از Feb. 24 محکومیت اما او detoured به Bellevue بیمارستان نگرانی در مورد فشار خون بالا و تپش قلب. او در بیمارستان برای بیش از یک هفته است.

Weinstein وکیل آرتور Aidala که او را دیدم در بیمارستان صبح روز پنجشنبه گفته خود مشتری است “بدیهی است که این تصویر از سلامت است.”

در علاوه بر این به قلب مسائل Weinstein وکلا باید گفت که او نیز در برخورد با انشعابات ناموفق به عمل جراحی ناشی از یک تصادف ماشین در تابستان گذشته و یک بیماری است که نیاز به عکس در چشمان او بنابراین او نمی نابینا.

Weinstein استفاده از واکر برای کمک به جنبش خود را در داخل و خارج از دادگاه است.

“او به وضوح خوشحال نیست که در آن او است. اما او شفاف و واقع بینانه در مورد همه چیز. او هنوز هم در حالت کفر” Aidala گفت.

دادند با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در روز چهارشنبه برای صدور حکم است. او محکوم شد در یک تعداد از جنایی عمل جنسی به زور در دهان یک زن در سال 2006 و یک تعداد از سوم درجه تجاوز به عنف برای سال 2013 حمله به زن دیگری.

در این قانون عمل جنسی, تعداد چهره او حداقل پنج سال زندان و حداکثر 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز به عنف تعداد حمل حداکثر مجازات چهار سال زندان است. قاضی می تواند حکم اجرا به طور همزمان.

Weinstein بود تبرئه از درنده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده است که حمل حداکثر حکم زندگی در زندان است.

پس از لغو Weinstein را به قید وثیقه زمانی که او محکوم شد قاضی James Burke ساخته قضایی درخواست به جای او در شمال درمانگاه فرمان. وجود قاضی گفت: او می خواهم که “چیزی معادل محافظ بازداشت است.”

مارتین شاخ سابق شهرستان اصلاحات کمیسیون گفت که با وجود نام آن درمانگاه است و بیشتر شبیه به طور منظم زندان از یک واحد بیمارستان.

ساخته شده در سال 1932 به عنوان اصلی Rikers Island, بیمارستان, درمانگاه در حال حاضر کوچکتر از 10-تلفن بلوک استفاده می شود که برای محافظ واحد برای زندانیان که ممکن است اهداف کلی جمعیت که به عنوان مجرم سابق و مأموران اجرای قانون.

یک طرح مصوب در سال گذشته خواستار بسته شدن Rikers Island پیچیده توسط 2026 و جایگزینی آن با چهار کوچکتر زندان در اطراف شهرستان. Rikers مترادف با خشونت و غفلت در حالی که جدید زندان در نظر گرفته شده به مدرن تر و انسانی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>