سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein که در حال گذراندن حکم زندان برای تجاوز جنسی و تجاوز به عنف دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به رئیس دولت اصلاحات افسران اتحادیه.

Weinstein, 68, قرار داده شده در انزوا در Wende Correctional Facility گفت: Michael قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن.

قدرت گفت که او آموخته است که از آزمون برگشتم مثبت در صبح روز یکشنبه و در مورد اصلاحات افسران او گفت: عدم مناسب تجهیزات حفاظتی. چندین کارکنان شده اند تهدید و قدرت گفت.

Weinstein وارد Wende امکانات تادیبی از یک زندان امنیتی حداکثر شرق بوفالو, نیویورک روز چهارشنبه بعد از اینکه مستقر در شهر نیویورک Rikers Island زندان است.

او محکوم به 23 سال زندان در تاریخ 11 مارس برای آزار جنسی سابق دستیار تولید میمی Haleyi و تجاوز جسیکا مان یک زمانی بازیگر مشتاق.

پس از صدور Weinstein زمان صرف شده در بللوو بیمارستان در منهتن برای مشکلات قلبی به گفته سخنگوی Juda Engelmayer. او همچنین دیگر مسائل پزشکی از جمله دیابت و فشار خون بالا.

یک وکیل برای Weinstein گفت: یکشنبه شب که تیم حقوقی خود را به حال شده است به اطلاع از coronavirus تشخیص است. “با توجه آقای Weinstein دولت از سلامت ما هستند البته نگران اگر این مورد است, و ما در حال هشیاری نظارت بر وضعیت” گفت: وکیل عمران انصاری که مستقر در نیویورک است.

این آبشار روزنامه, یک روزنامه محلی در شمال ایالت نیویورک گزارش داد که Weinstein تا به حال آزمایش مثبت بسیار مسری ویروس در اوایل روز شنبه به نقل از مقامات ناشناس.

دو زندانی در Wende تسهیلات را تایید موارد COVID-19 یک زندان های کشور گفت: با توجه به انتخاب. این مقام گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد هر فرد زندانی پزشکی.

این مقام گفت: رادیو فردا که با هر مورد تایید وزارت اصلاحات با این نسخهها کار با وزارت بهداشت برای شناسایی به طور بالقوه در معرض مردم است.

Mark David Chapman که به قتل همسر اول جان لنون در سال 1980 در خدمت برخی از زمان خود را در Wende Correctional Facility آیا به عنوان رابرت چمبرز لقب “Preppie قاتل” که خفه 18 ساله جنیفر لوین در New York City’s پارک مرکزی در سال 1986.

Weinstein اعتقاد بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی توسط مردان قدرتمند.

بیش از 100 زنان از جمله بازیگران معروف را متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی کشش دهه. او با رد این اتهامات گفت: هر جنسی با رضایت طرفین بود.

Weinstein همچنین چهره های جداگانه تجاوز جنسی اتهامات در لس آنجلس.

Weinstein برنده یک جایزه اسکار برای تولید شکسپیر در عشق و مسئول دیگر فیلم های تحسین شده از جمله Pulp Fiction, بیمار انگلیسی و دار و دستههای نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی