اتحاد هند رقیق شده آن ادعا می کنند بیش از Galwan می پرسد کنگره

سه روز پس از هند و چین اعلام کرد که مشارکت در Ladakh مرز کنگره در روز پنج شنبه همچنان به دنبال جزئیات و پرسید: اگر هند تا به حال رقیق شده آن ادعا می کنند بیش از Galwan ولی با ایجاد یک منطقه حائل در داخل خاک هند,.

همچنین بخوانید: سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان توضیح در ساعت اظهارات کنگره: دولت به توضیح Galwan

کنگره ارتباطات رئیس Randeep Surjewala توییتی یک گزارش خبری که ادعا کرد که متارکه کرده بود “بیشتر تحت فشار قرار دادند” هند نیروهای نظامی از خط کنترل واقعی (لاک) و برخی از سوالات مطرح شده به نخست وزیر نارندرا.

“عزیز بعد از 1. شما در حال ایجاد یک “منطقه حائل” در خود ما خاک ؟ 2. شما در حال هل دادن نیروهای ما عقب 2.4 متر در خاک ما? 3. آیا شما افت PP-14 بودن سرزمین های هندی? 4. شما رقیق هند ادعا می کنند بیش از Galwan دره؟” آقای Surjewala توییتی.

پس از شنبه, چند کنگره رهبران از جمله حزب سابق رئیس راهول گاندی درخواست شده است چرا هند نشده بود ‘اصرار بر وضع موجود حول و حوش وجود داشت که در مرزهای قبل از مارس 5. موقعیت فعلی نمی تواند اجازه داده می شود به جدید طبیعی ” گفتند.

روز چهارشنبه در یک سری از توییت وزیر دارایی سابق P. چیدمبرم به دنبال به دانستن موقعیت فعلی سربازان چینی.

“آیا کسی به ما بگویید تا جایی که چینی ها سربازان رها و محل که در آن آنها در حال حاضر. به همین ترتیب است که در محل که از هند سربازان رها? آیا سربازان چینی یا هندی — حرکت از یک طرف از لاک زدن به دیگر؟” آقای Chidamabaram خواسته بود در توییتر و اضافه کرد که پاسخ لازم را به پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده در ژوئن 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>