حسن Zilla Panchayat جمهور Shweta Devaraj دستور مقامات برای اطمینان از تامین آب آشامیدنی به مناطق روستایی است مختل شود در طول تابستان است.

صحبت کردن در یک جلسه بررسی در Hassan در جمعه خانم Devaraj گفت که طبق یک بررسی انجام شده توسط RDPR بخش 306 روستا بودند نه آب آشامیدنی. “افسران باید بررسی کنید که چگونه بسیاری از روستاییان مواجه شده اند این مشکل با وجود خوب باران در سال گذشته است. به طور مشابه panchayats باید حفظ تانکر آماده عرضه آب در هر کجا که لازم است. مقدار در دسترس برای این منظور باید استفاده درستی,” او گفت:.

در COVID-19

دیگر مسئله مهم است که آمد تا برای بحث در این جلسه به اقدامات انجام شده برای گسترش آگاهی در COVID-19 و آماده سازی برای درمان افراد مبتلا به علائم.

بهداشت منطقه افسر K. M. Sathish کومار گفت که این گروه گرفته شده بود به اندازه کافی گام به رعایت مردم با علائم. او گفت: وجود دارد هیچ کمبود بودجه برای ایجاد ترتیبات لازم و ویژه بهداشتی چک آپ مراکز تعیین شده در مراكز توریستی مانند Belur, Halebid و Shravanabelagola. سه نفر که در بازگشت از کشورهای خارجی به تازگی شده اند نگه داشته و تحت نظارت او گفت:.

او همچنین گفت که تنها کسانی که با تب شدید و سرفه باید با استفاده از ماسک صورت. “مغازه دار گفته شده است و نه فروش ماسک برای بیش از MRP,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی