‘شتابزده بازگشایی خواهد شد که عواقب’

پیشرو در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci روز سه شنبه هشدار داد کنگره که پیش از موعد باز از اقتصاد کشور می تواند منجر به اضافه شیوع مرگبار coronavirus.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد آمریکا پانل است که می گوید باید به دنبال کارشناسان بهداشت توصیه به صبر کردن برای نشانه هایی از جمله کاهش تعداد عفونت های جدید قبل از بازگشایی.

‘بیشتر شیوع بیماری’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تشویق متحده برای پایان دادن به یک هفته طولانی سازندگان: از اجزای اصلی اقتصاد خود را.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده

“اگر برخی از مناطق شهرهای متحده و یا آنچه را که شما پرش به بیش از آن های مختلف بازرسی و زودتر از موعد باز کردن بدون داشتن قابلیت قادر به پاسخ موثر و کارآمد نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” دکتر Fauci گفت. “عواقب می تواند واقعا جدی است.”

دکتر Fauci, یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته که تلاشهای این کشور برای مبارزه با ویروس مرگبار و COVID-19 بیماری آن باعث باید “متمرکز بر اثبات بهداشت عمومی شیوه های مهار و کاهش”.

دکتر Fauci, 79 شهادت از راه دور به عنوان او خود قرنطينه پس از او ممکن است در تماس با هر کدام از دو نفر از اعضای کاخ سفید کارکنان که تشخیص داده شد با COVID-19.

هفته گذشته دکتر Fauci مسدود شده بود توسط کاخ سفید از شهادت به دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان پنل. کاخ سفید گفته بود چنین شهادت توسط بیماری های عفونی متخصص شده اند “معکوس”.

“همه جاده ها بازگشت به کار و بازگشت به مدرسه اجرا از طریق آزمایش و آنچه در کشور ما انجام داده است و تا کنون در آزمون موثر است اما نه به اندازه کافی” لامار الکساندر جمهوری خواه رئیس کمیته مجلس سنا گفت: در یک نشست خبری به روز سه شنبه شنوایی.

آقای الکساندر نیز خود quarantining در خانه اش در ایالت تنسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>