ارائه کرده اند یک حساب دقیق: هند مدیر

صحنه در Senwes پارک در پتچفستروم نشان داد که کریکت خواهد بود به دور از بازی یک نجیب زاده. پس از همه, به جای از دست دادن بلافاصله پس از یک خطر ناک زیر 19 فینال جام جهانی, هند و بنگلادش اطفال درگیر شدند در زشت تف کرد.

در حالی که میزبان پخش طبعا نمی, نمایش فیلم, فیلم هایی که ظاهر در رسانه های اجتماعی نشان داد که وجود ندارد فقط برخی در خود چهره جشن از بنگلادش cricketers, اما آن را نیز دنبال کرد تا با هل دادن و تنه زدن در میان بازیکنان. در واقع مرسوم handshakes صورت گرفت فقط قبل از ارائه رسمی تقریبا 15 دقیقه پس از پایان بازی.

در حالی که هند زیر 19 کاپیتان Priyam Garg نامیده همسایگان خود’ overzealous جشن به عنوان “کثیف” او بنگلادش همتای علی اکبر گفت: “متاسفم” به نمایندگی از تیم خود را در بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی.

عذرخواهی

در حالی که هند و مدیر تیم گفته بود ESPNcricinfo روز یکشنبه که داور مسابقه گریم Labrooy کرده بود عذر خواهی کرد به او برای صحنه های زشت, Anil Patel, تایید کرد روز دوشنبه که تیم تا به حال یک جلسه با هر دو تیم نمایندگان در صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد حوادث پس از نهایی.

“ما خواسته شد که در حال حاضر یک حساب دقیق است که ما انجام داده اند. ما هیچ بیشتر برنامه ریزی برای آغاز هر گونه شکایت از عمل است. پس از این مسابقات است بیش از این به ICC به تصمیم می گیرید که چگونه به مقابله با آن” آنیل گفت هندو بیش از تلفن در روز دوشنبه.

هندو می داند که Labrooy سابق سریلانکا pacer را دنبال پروتکل و ارائه یک گزارش مفصل به ICC در مورد تف کرد. با توجه به مطابقت شاهد پایان و در عین حال یکی دیگر از دوسالانه چرخه زیر 19 کریکت بعید است که هر کریکت است به احتمال زیاد در صورت تحریم از جهانی حاکم بر بدن است.

نهایی شد یک امر بسیار به اتهام با کلت از هر دو subcontinental همسایگان حمل بر رقابت خود را از سال گذشته آسیا, نهایی جام حذفی. در واقع شیوه ای است که در آن موارد نقض حقوق بشر پرتاب شد در هر یک از دیگر در حال از کلمه برو در آخر فقط نشان داد که جوانان نه تنها انتخاب کنید تا مهارت های خود را از احترام به سالمندان است.

بدون شک بعد از بازی نزاع و جدال را برانگیخته بود توسط تیم کریکت بنگلادش اما هندی, نوجوانان’ پاسخ به دور از قابل قبول است. با Rahul Dravid در خط مقدم حفظ حرمت بازی در بسیار رقابتی محیط زیست عنوان کریکت هند استعداد توسعه عمودی آن ضروری خواهد بود برای او را به اطمینان حاصل شود که یکشنبه شب خواهد یک روند برای نسل های به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر