HBO Max مجموعه تاریخ راه اندازی رسمی در مه 27

HBO Max WarnerMedia جریان خدمات تنظیم شده است برای اولین بار در مه 27, این شرکت اعلام کرده است.

با توجه به مهلتHBO حداکثر قیمت 14.99 دلار در ماه و مصرف کنندگان در نهایت دسترسی به حدود 10 ، 000 ساعت از محتوا است.

HBO حداکثر در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین و از طریق تعدادی از سیستم عامل از جمله منشور ارتباطات و یوتیوب تلویزیون MVPD خدمات.

این سرویس را باز تخته سنگ شامل Anna Kendrick-starrer “عشق زندگی” فیلم مستند “در رکورد” غیر-اسکریپت سریال “افسانه ای” و “Craftopia” و کودکان سری مانند “Looney آهنگ کارتون” و “دیر نیست نشان می دهد با علم”.

HBO Max را باز محبوب خود کتابخانه با عنوان “دوستان”, “پارک جنوبی” و “نظریه انفجار بزرگ” در حالی که همچنین ارائه سری اصلی مانند “Gossip Girl” راه اندازی مجدد, Kaley Cuoco را “پرواز” و “توکیو معاون” شامل Ansel Elgort.

در اوایل این هفته فاش شد که جی جی آبرامز بود در سه کار را نشان می دهد برای این سرویس یعنی “نادیده” در ” استفن کینگ “درخشان” دنیای DC “لیگ عدالت تاریک” نشان می دهد و دوره درام به نام “Duster”.

اما غیر اسکریپت “دوستان” مراسم ویژه عمده قلاب برای طرفداران از 1990s NBC طنزهای نمی تواند در زمان آماده برای راه اندازی با توجه به تولید shutdown در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

 

رابرت ” Greenblatt رئیس وارنر رسانه سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده گفت: تیم هیجان زده بود را HBO حداکثر به مخاطبان.

“حتی در میان این بی سابقه ای همه گیر این همه ستاره تیم پشت هر جنبه ای از HBO حداکثر خواهد شد ارائه یک پلت فرم و قوی تخته سنگ از محتوا است که متنوع با بالاترین کیفیت و به هیچ یک دوم.

“من زدم با وسعت و عمق ما ارائه جدید از Max اصل ما برادران وارنر کتابخانه و کسب عناوین مختلف از سراسر جهان و البته تمامیت HBO” ” greenblatt گفت.

Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO Max, رئیس جمهور, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS و truTV گفت: این پرچم در حال اهتزاز است متمایز صدای.

“تیم ما با دقت انتخاب شده از یک کلاس جهانی کتابخانه کاتالوگ و همکاری با سازندگان برتر در تمام ژانرهای به ارائه ماهانه اهنگ اصلی سریال است که ما برنامه و ترویج فرهنگی تاثیر” ریلی اضافه شده است.

سارا اوبری از محتوای اصلی HBO حداکثر گفت: او نمی تواند صبر کنید برای این سرویس راه اندازی می شود.

“این هیجان به نزدیک شدن به راه اندازی HBO Max بنابراین ما در نهایت می تواند به اشتراک گذاری موج اول از مطالب تیم ما شده اند در حال توسعه در همکاری با یک گروه بی نظیر سازندگان.

“اصل تخته سنگ های موجود در راه اندازی نشان دهنده طیف متنوعی از صدای منحصر به فرد سمبل کیفیت و دامنه برنامه نویسی ما هنوز هم می آیند” اوبری اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>