HC هدایت مرکز به آمده تا با یک قاب زمان برای بازگرداندن تاميل رشته در خارج از کشور

مدرس دادگاه عالی در روز پنج شنبه کارگردانی این مرکز به آمده تا با یک قاب زمان است که در آن بیش از 25 ، 000 سرخپوستان رشته در کشورهای خارجی با توجه به COVID-19 مستند و مایل به بازگشت به تامیل نادو می تواند پرواز بازگشت به دولت است.

قضات R. Subbiah و کریشنان Ramasamy کارگردانی اضافی وکیل عمومی (ASG) R. Sankaranarayanan به اطمینان حاصل شود که اتحادیه وزارتخانه های امور خارجی و حمل و نقل هوایی عمران آمده تا با یک راه حل مثبت هفته آینده در آوردن تمام رشته سرخپوستان.

جهت صادر شد بر منافع عمومی دادخواهی درخواست ثبت شده توسط Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) از طریق مشاور ارشد P. ویلسون که متهم دولت از داشتن محدودیت در ابتدا به تعداد پروازهایی که تحت Vande بهارات ماموریت.

حتی در حال حاضر دولت شد طرفداری از فرود از چارتر پرواز در چهار فرودگاه بین المللی در وزارت امور خارجه اگر سفر در پرواز چنین هزینه تقریبا 10 برابر بیشتر از بلیط اتهامات وضع تحت Vande بهارات ماموریت او ادعا کرد.

اشاره به این که در مجموع 47,514 سرخپوستان رشته در خارج از کشور بود ابراز تمایل خود را برای پرواز به تامیل نادو او گفت که تنها 19,558 شده بود عودت به عنوان در ژوئن 25. بقیه 27,956 مردم در خواب بودند در جاده ها و پارک ها در کشورهای خارجی او ادعا کرد.

او همچنین ادعا شده که این افراد حتی قادر به دریافت غذا سه بار در روز و در پریشانی شدید. انکار ادعای ASG گفت که سفارتخانه ها و کمیسیون های بالا در کشورهای خارجی بوده است فراهم کردن غذا و سرپناه به کسانی که نیاز دارند.

در بخش های اضافی مدافع کلی S. R. Rajagopal گفت: دبیر کل در حال حاضر نوشته شده است نامه ای به MEA برای افزایش تعداد Vande بهارات پرواز به دولت و ارسال یک یادآوری است. در حال حاضر آن است که برای این مرکز را به یک تماس در آن او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>