HC رد مورد به دنبال گسترش آخرین تاریخ به حل و فصل صورتحساب برق

مدرس دادگاه عالی روز پنجشنبه رد درخواست برای گسترش تاریخ و زمان آخرین برای حل و فصل صورتحساب برق پس از Tamil Nadu در تولید و توزیع شرکت (Tangedco) ادعا کرد که تکرار پسوند را بر جریان نقدی و یک اثر آبشاری از انقطاع از تغذیه پس از شرکت در حال حاضر رو به یک “بحران شدید مالی.”

قضات R. Subbiah و کریشنان Ramasamy گفته شد توسط اضافی مدافع کلی P. H. Arvindh Pandian که Tangedco همیشه به نجات آمده از مصرف کنندگان قدرت در دولت در طول فجایع مانند Gaja سیکلون به عنوان به خوبی به عنوان در حال حاضر با چالش های مطرح شده توسط COVID-19 و تمدید تاریخ و زمان آخرین برای پرداخت هزینه.

اما مخالفت با درخواست های ساخته شده توسط مدافع C. Rajashekaran برای گسترش تا ژوئیه 31 اتهامات به معنای پرداخت از ماه مارس این سال AAG گفت: تقاضا برای برق خود به خود رفته بود پایین از 16000 مگاوات به 10 ، 000 مگاوات در کشور در نظر مستند به مبارزه COVID-19. آن را تا به حال منجر به توقف تولید برق در بسیاری از ایستگاه های.

بیشتر “این توافق قدرت خرید از منابع مختلف نیز شده بود را در خود نگه دارد به منظور جلوگیری از تزریق برق بموقع در ذهن نگه داشتن شبکه ثبات است. اما برای این Tangedco هنوز هم تحمیل هزینه های ثابت و سایر هزینه های اتفاقی به آن علاوه بر این ممکن است ادعا می کند از کلاس خاص از سهامداران در تاریخ بعد” ضد ظ توسط Tangedco بخوانید.

ارائه دقیق آمار و ارقام, AAG به دادگاه گفت که وجود دارد 1.35 کرور کم تنش کنندگان در این دولت تنها 8.45 لاخ (6.25%) بودند و در عین حال به حل و فصل صورتحساب برق به مقدار ₹343.37 کرور قابل پرداخت در آوریل این سال است. به طور مشابه 12.94 لاخ (9.5%) بودند و در عین حال به پرداخت ₹287.94 کرور به علت مه و 18.44 لاخ (13.62%) بودند و در عین حال به پرداخت ₹478.36 کرور دلیل در ماه ژوئن.

از این رو بخش عمده ای از LT مصرف کنندگان را availed نفع فرمت زمان در حال حاضر و آنها نیز کننده فروکش کننده فعلی مصرف صورتحساب به Tangedco که تا به حال حفظ شده است و عامل آن سیستم توزیع round-the-clock با وجود مستند و نیز تحت تعهد پرداخت حقوق و تحمیل هزینه های ثابت است.

از سوی دیگر درخواست وکیل G. راجش و Y. Kavitha اصرار داشت که آخرین تاریخ باید تمدید برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط بیش از حد. پس از شنیدن همه آنها قضات گفته است که آنها پیدا کردن هر گونه نیاز به نگه داشتن مورد انتظار از Tangedco تصمیم گرفته بود را به سرکوبگر اقدام در مکان های که در آن شدید مستند در نیروی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>