HC رد درخواست برابر انتصاب افراد غیر مقیم به عنوان پرستار در JIPMER

مدرس در انتخابات روز سه شنبه را رد کرد و منافع عمومی دادخواهی دادخواست علیه, استخدام, غیر-ساکنان تامیل نادو به عنوان موقت پرستاران در جواهر لعل موسسه کارشناسی ارشد آموزش پزشکی و تحقیقات (JIPMER).

قضات M. M. Sundresh و R. Hemalatha اما مشاهده شده است که ساکنان محلی می تواند با توجه به اولویت به عنوان آنجا که ممکن است در آینده استخدام پس از آشنایی با زبان محلی و آداب و رسوم ممکن است منجر به بهتر پیوند بین پرستاران و بیماران است.

زمانی که اضافی وکیل عمومی R. Shankaranarayanan با اشاره به این که بسیاری از پرستاران تگرگ از کرالا و مشاهدات ممکن است تبدیل به یک مانع در انتصاب آنها قضات روشن است که آنها تا به حال تنها یک پیشنهاد بود و آن را برای JIPMER را به یک تماس.

نیمکت نیز توجه داشته باشید از زمان ارسالی که litigant انجمن JIPMER پرستاران شد یک عضو بدن است و آن را به چالش کشیده بود استخدام پرستاران که در حال حاضر تکمیل شده سه نفر از این شش ماه که برای آنها منصوب شده بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>