HC مجوز مدارس به جمع آوری 40 درصد از هزینه ها توسط Aug. 31

رعایت که وجود دارد عدم اطمینان بیش از زمانی که تهدید COVID-19 خواهد فروکش و هموار کردن راه برای بازگشایی مدارس و کالج ها مدرس دادگاه عالی روز جمعه مجاز خود تامین مالی موسسات آموزشی در دولت به جمع آوری 40 درصد از هزینه برای شرکت و دستور داد که آن را باید پرداخت و یا قبل از اوت 31.

عدالت N. آناند Venkatesh روشن است که 40 درصد از هزینه ثابت برای سال تحصیلی 2019-20 می تواند جمع آوری شده به عنوان پیشرفت هزینه برای سال تحصیلی 2020-21 از آن به او گزارش شد که مدارس خصوصی هزینه تعیین کمیته رهبری یک بازنشسته دادگاه عالی قاضی بود و در عین حال برای رفع این هزینه برای سال 2020-21, 2021-22 و 2022-23.

هزینه تعیین پانل

هنگامی که آن را نیز آورده به اطلاع قاضی است که چندین مدرسه در دولت بودند و در عین حال به جمع آوری هزینه های معوقه, در حال اجرا برای چند لاخ روپیه برای سال تحصیلی 2019-20 قاضی دستور داد که این عقب افتادگی را باید کامل پرداخت می شود یا قبل از 30 سپتامبر. دانش آموزانی که در حال حاضر پرداخت کل هزینه ها از جمله عقب افتادگی نمی تواند ادعا می کنند هر بازپرداخت, او گفت:.

تا آنجا که بقیه از 60 درصد از هزینه برای سال تحصیلی 2020-21 نگران بود قاضی گفت که 35 درصد می تواند جمع آوری شده ظرف دو ماه پس از این موسسات بازگشایی و آغاز فیزیکی کلاس. او در ادامه دستور داد که هزینه تعیین کمیته برای مدارس و کالج ها باید ثابت هزینه برای سه سال آینده در هشت ماه از ماه اوت است.

تعادل هزینه های جاری سال تحصیلی می تواند جمع آوری شده پس از تعيين او گفت:, و روشن ساخته است که از دستورات صادر شده به این کمیته نمی خواهد به هیچ وجه تعصب حقوق از موسسات آموزشی است که در حال حاضر نقل مکان کرد و دادگاه عالی و دادگاه عالی به چالش کشیدن صلاحیت این کمیته برای رفع هزینه برای موسسات خصوصی.

وی با بیان اینکه توافق دیگری برای مجموعه ای از 40 درصد از هزینه ساخته شده بود, در جهت منافع معلمان که تا به حال به پرداخت حقوق و پدر و مادر که ممکن است قادر به پرداخت بیشتر عدالت Venkatesh دستور داد که معلمان غیر مسلح خصوصی موسسات آموزشی نباید اصرار بر حقوق و دستمزد سالانه افزایش و یا دیگر قدرت پردازش تا به حالت عادی بازگردانده می شود.

رایگان نوت بوک

او به دولت برای در نظر گرفتن درخواست های ساخته شده توسط برخی از خود تامین مالی مدارس به ارائه کتاب ها و نوت بوک به صورت رایگان برای کودکان است که می تواند آنها را ندارند. “برای این سیر دولت می تواند خاص از دانش آموزانی که در dire straits از مدارس و این نیز می تواند محدود به آن دسته از دانش آموزان است.

“این راستا صادر شده است صرفا در بهره از دانش آموزان که نباید محروم از آموزش و پرورش به دلیل عدم توانایی خود را برای خرید کتاب های درسی و نوت بوک. این دادگاه با اعتماد به نفس است که دولت خواهد آمد تا با پاسخ مثبت در این راستا” قاضی گفت: “و الآن یک دسته از موارد ثبت شده توسط موسسات خصوصی به اکتبر 5.

موارد واصل شد به چالش کشیدن دولت منظور صادر شده در مارس ضابط تمام مدارس خصوصی و کالج ها از زور جمع آوری هزینه ها در طول مستند. پس از دادگاه اصرار بر ایجاد توازن میان منافع معلمان بودند که وابسته به حقوق و دستمزد و همچنین به عنوان پدر و مادر دولت بازنگری در تصمیم گیری آن است.

مدافع کلی Vijay Narayan روز جمعه به دادگاه اطلاع داد که این تصمیم گرفته شده بود به مجوز مدارس خصوصی برای جمع آوری 25 درصد از هزینه های در حال حاضر 25% در عرض دو هفته پس از شروع فیزیکی کلاس 25% سه ماه پس از بازگشایی مدارس و بقیه بعد از تعیین هزینه جاری سال تحصیلی توسط کمیته نگران است.

اما مشاور ارشد K. M. Vijayan, Fr. خاویر Arulraj, R. Silambanan و طرفداران E. Vijay Anand و R. Sankaran شدت اعتراض به چنین اندازه گیری و اصرار داشت که آنها باید اجازه داده می شود به جمع آوری 50 درصد از هزینه های بلافاصله و 25 درصد پس از شروع فیزیکی کلاس. آنها گفتند که موسسات آموزشی به طور کامل وابسته به هزینه برای پرداخت حقوق به کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>