HC رد مورد بازجویی قدرت حکومت برای تحمیل مستند

مدرس در انتخابات روز چهارشنبه را رد کرد و منافع عمومی دادخواهی دادخواست که مورد سوال اقتدار دولت برای محدود کردن جنبش از همه مردم از طریق یک مستند به جای توقف با quarantining کسانی که مبتلا به COVID-19 و کارگردانی litigant به پرداخت هزینه های ₹50,000 به رئیس دادگستری امداد صندوق.

قضات R. Subbiah و کریشنان Ramasamy رد درخواست ثبت شده توسط M. Immanuvel یک کتاب صاحب غرفه از Kovilampakkam نزدیک اینجا و به کارگردانی او به واریز هزینه در کمتر از چهار هفته است. برگزاری که درخواست کرده بود تلف قضایی آنها نیز به کارگردانی دادگاه عالی رجیستری به لیست مورد پس از یک ماه برای گزارش نمایند….

هر چند درخواست وکیل K. Sakthivel استدلال که عبارت ‘مستند’ می تواند یافت نمی شود و در هر قانون از زمین و از این رو آن را غیر مجاز به محدود کردن آزادی حرکت از تمام قضات گفت که قدرت برای تحمیل یک مستند بسیار در دسترس به مرکز و همچنین دولت تحت مربوطه در اساسنامه.

نوشتن حکم عدالت Subbiah با اشاره به اینکه بخش 2 از بیماری های همه گیر عمل 1897 سبب دولت به ویژه اقدامات و تجویز مقررات برای جلوگیری از شیوع بیماری های همه گیر. به طور مشابه 35 بخش از مدیریت بحران عمل 2005 سبب این مرکز را به اتخاذ اقدامات لازم.

2005 قانون تعریف می کند ‘فاجعه’ به معنی هر گونه فاجعه, مصیبت, فاجعه یا قبر وقوع در هر منطقه ناشی از طبیعی و یا انسان ساخته شده باعث می شود و یا حادثه یا سهل انگاری منجر به از دست دادن قابل توجهی از زندگی و یا درد و رنج انسان و یا آسیب و تخریب اموال و یا محیط زیست و چنین بود از یک طبیعت یا قدر که به فراتر از مقابله ظرفیت.

“آن را به عنوان اگر پاسخ دهندگان تحمیل کرده اند این مستند بدون هر گونه اقتدار قانون است. قدرت برای تحمیل مستند بسیار در دسترس است. مستند یکی از اقدامات انجام شده توسط پاسخ دهندگان به محدود کردن و محدود کردن گسترش بیماری همه گیر. بنابراین تحمیل مستند… نمی توان گفت به طور خودسرانه” نیمکت مشاهده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید