HC به ادامه مجازی جلسات دادگاه

مدرس دادگاه عالی تصمیم گرفته است در برابر درخواست های ساخته شده توسط یک بخش از وکلا به آغاز فیزیکی عملکرد دادگاه از دوشنبه ادامه خواهد داد و قضایی توابع را از طریق حالت مجازی برای چند هفته.

آن را حل و فصل در دادگاه (یک بدن شامل همه قضات) در نشست روز جمعه که شنوایی از موارد از طریق ویدئو کنفرانس ادامه خواهد داد. تمام قضات دادگاه خواهد شنیدن موارد یا از دادگاه و یا اقامت خود هستند.

هر چند این بار شورای تامیل نادو تامیل نادو بود خواست دادگاه برای شروع عملکرد فيزيکی مدرس کانون (MBA) گفته بود دادگاه که وجود دارد مخلوط پاسخ از اعضای آن در شروع عملکرد جسمی.

هر چند MBA دفتر حامل بیش از حد پیشنهاد کرده بود مبهوت عملکرد دادگاه ها در حالت فیزیکی کامل دادگاه در زمان همه مسائل را به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری در ادامه عملیات از طریق ویدئو کنفرانس.

اما بر خلاف در حال حاضر محدود عملکرد که در آن موارد ذکر شده تنها قبل از دو بخش نیمکت و چهار واحد قضات آن حل و فصل شد که تمام قضات دادگاه آغاز خواهد شد شنیدن موارد یا از دادگاه ساختمان ها و یا از اقامت خود هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>