رئیس سازمان تجارت جهانی به مرحله اولیه

رئیس سازمان تجارت جهانی روز پنجشنبه گفت او را ترک پست خود را از یک سال قبل از خود را منقضی می شود در یک اقدام بی سابقه میان مدت استعفا در سازمان تجارت جهانی است که او را به نام یک تصمیم شخصی است.

همچنین بخوانید: ظهور و سقوط تجارت جهانی

روبرتو Azevedo یک دیپلمات سابق از برزیل گفت: او را در اوت 31, برش های کوتاه هفت سال تصدی مشخص شده در سال های اخیر با فشار شدید از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم به ژنو مبتنی بر تجارت بدن یک ضد ایالات متحده تعصب و شکایت دیگر.

همچنین بخوانید: تجارت جهانی ، ایالات متحده تعطیل WTO دادگاه تجدید نظر

این تصمیمی است که من را به آرامی آقای Azevedo گفت: جلسه ویژه هیئت سازمان تجارت جهانی.

این یک تصمیم شخصی – یک خانواده تصمیم و من معتقدم که این تصمیم در خدمت منافع این سازمان است.

25 سال از تجارت بدن هرگز تا به حال برای پر کردن جای خالی برای مدیر کل پست قبل از آن مدت منقضی شده و تحت قوانین سازمان تجارت جهانی در یک فرآیند انتخاب یک جانشین برای شروع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آقای Azevedo به سازمان تجارت جهانی اغلب خود را در خط مقدم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که متهم به تجارت بدن از تعصب در برابر ایالات متحده و اجازه چین دور با آنچه آن را به نام ناعادلانه شیوه های تجارت.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer تشکر آقای Azevedo برای نمونه خدمات.

با وجود کاستی های بسیاری از سازمان تجارت جهانی, روبرتو باعث شده است تا این موسسه با فضل و ثابت دست Lighthizer در بیانیه ای گفت. او دشوار خواهد بود به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر