گروه بهداشت. تساوی پروتکل های جدید

وزارت بهداشت و درمان آمده است با پروتکل های جدید برای بررسی و surveilling مردم از بازگشت از COVID-19-آمار کشور است.

مردم را قرنطینه می شود و تحت عنوان ‘A’, ‘B’ و ‘C’ دسته ها با توجه به علائم یا بدون علامت شرایط.

پس اپيدميولوژی COVID-19 نشان می دهد که 75-80 درصد از تحت تاثیر قرار خواهد توسعه فقط علائم خفیف که نیاز به بستری شدن در بیمارستان اکثر بیماران نمی خواهد نیاز به مشاهده و درمان در مراقبت های بهداشتی نهاد.

به عنوان بیمارستان و عمل به عنوان تقویت مراکز شیوع این بار یک کمی علامتی بیمار می تواند پیشرفته در یک محیط بیمارستان که در آن بیماران در معرض خطر درمان می شوند.

از این رو مردم با علائم خفیف گرفته نخواهد شد و به بیمارستان برای آزمایش و درمان است. آنها را تحت مدیریت بالینی در خانه.

سه دسته

کسانی که تب خفیف و سرفه را تحت ‘A’ دسته خواهد شد که در قرنطینه خانه برای 28 روز است. تاریخ و سلامت بازرس یا یک کاربر پرستار بهداشت عمومی را ارزیابی کفایت ایزولاسیون تاسیسات با استفاده از یک چک لیست و یک پزشک از مرکز بهداشتی اولیه خواهد شد و نظارت بر پیشرفت از طریق تلفن به ارزیابی هر گونه توسعه پرچم قرمز نشانه.

کسانی که داشتن بالا, تب, گلو درد, و همچنین کسانی که با کم تب و سرفه باردار یا زنانی که بیش از 60 سال و داشتن بیماری های دیگر از ریه ها و قلب و کلیه, دیابت یا اختلالات دیگر خواهد بود و تحت دسته ‘B’. افراد تحت این رده را به تماس های بهداشتی دولتی و پرس و جو Disha در 1056 یا 0471 2552056 و یا اتاق کنترل در منطقه و به درمان در بیمارستان به کارگردانی اتاق کنترل.

دسته ‘B’

دسته ‘B’ بیماران می تواند یا بستری و یا بازگشت به صفحه اصلی جداسازی بسته به شرایط. منطقه نظارت افسر اطمینان از تجویز قالب صفحه اصلی انزوا و همچنین در نزدیکی مرکز بهداشتی اولیه مسئول نظارت بر سلامت بیمار است. افراد زیر دسته ‘C’ خواهد بود کسانی که با داشتن علائم شدید از COVID-19 مانند تب و گلو درد ، تنگی نفس و خس خس سینه و خواهد بود منتقل شده به بیمارستان جداسازی اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>