وزارت بهداشت مسائل COVID-19 دستورالعمل برای دردار مجتمع های مسکونی

وزارت بهداشت صادر کرده COVID-19 مشورتی برای دردار مجتمع های مسکونی, درخواست از آنها برای ایجاد مقررات برای بهداشت دست (sanitiser تلگراف) در نقاط ورود و در مناطق کار می کنند.

حرارتی غربالگری از بازدید کنندگان/کارکنان انجام شده در نقاط ورود و تنها افراد بدون علامت باید اجازه ورود به محل. فروشندگان, لوازم, کمک, ماشین, پاک کننده تحویل پرسنل ، را نیز تحت چنین غربالگری روزانه. فیزیکی فاصله حداقل شش فوت به دنبال داشته باشد تا آنجا که امکان پذیر است و در همه مکانها و در همه زمانها و در همه زمینه های مشترک از جمله پارک ها و راهروها آسانسور و لابی و سالن های ورزشی و باشگاه ها.

همچنین بخوانید: Coronavirus | وزارت بهداشت مسائل دستورالعمل جدید برای محل کار

مشاوره اشاره می کند که همه افراد بالاتر از 65 سال سن افراد با بیماریهای زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سالگی باید تشویق به تنها ماندن در خانه و نگه داشتن در تماس با بازدید کنندگان/مهمانان را به حداقل برساند.

همکاری های بینی

اگر دریچه دار پیچیده, است, اعلام کرد, به عنوان یک مهار منطقه ساکن انجمن رفاه (RWAs) همکاری خواهد کرد با محلی مقامات بهداشتی در انجام فعالیت های مختلف به عنوان مندرج در مهار برنامه اشاره کرد وزارت.

اقدامات که نیاز به مشاهده و در همه زمان شامل فیزیکی فاصله حداقل شش فوت به دنبال داشته باشد به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است استفاده از صورت را پوشش می دهد/ماسک ساخته شود اجباری و شستن مکرر دست ها با صابون (برای حداقل 40 تا 60 ثانیه) حتی زمانی که دست در دست نیست مشخصه ، استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers (حداقل به مدت 20 ثانیه) می تواند در هر کجا که امکان پذیر است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | وزارت بهداشت مسائل دستورالعمل جدید برای هتل ها و مراکز

تنفسی و رسوم به شدت به دنبال. این شامل سختگیرانه عمل پوشاندن دهان و بینی در حالی که سرفه/عطسه با دستمال/دستمال/خم آرنج و خلاصی از بافت استفاده می شود به درستی.

“خود-نظارت بهداشتی توسط همه و گزارش هر گونه بیماری در اولین به دولت و منطقه خط تلفن. تف باید ممنوع” با اشاره به مشاوره.

این وزارت افزود که اقدامات پیشگیرانه ساده باید به دنبال تشویق اوایل گزارش و اطلاع رسانی به جامعه در مورد اسطوره ها و انگ اغلب مواجه می شوند توسط بیماران, بهداشت و درمان و یا دیگر خط مقدم کارگران است.

این RWAs/مسکونی جوامع آرزومند راه اندازی Covid مرکز مراقبت می توانید طرح های مشابه به عنوان در هر دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده. این تنها باید عملیاتی ساخته شده اگر مورد نیاز دستورالعمل ها و استانداردهای ملاقات کرد و باید ادامه داد به هر جهت صادر شده توسط مقامات بهداشت محلی.

همچنین بخوانید: Coronavirus | مرکز تغییر دستورالعمل برای خانه انزوا

اقدامات گرفته شود در وقوع case(s) شامل که RWA باید تشویق ساکنان به خود گزارش علائم و تسهیل آزمایش جداسازی و قرنطینه از مخاطبین.

ارائه مشاوره و راهنمایی و پشتیبانی به COVID-19-افراد مبتلا و خانواده. توجه ویژه ای مورد نیاز است در چنین خانواده هایی است که هیچ یک از اعضای خانواده به مراقبت از وابستگان.

همچنین بخوانید: وزارت بهداشت پیش نویس قوانین به کمک COVID-19 بیماران دسترسی به داروهای جدید

این وزارت افزود که ارزیابی ریسک انجام خواهد شد با تعیین بهداشت عمومی قدرت و بر این اساس مشاوره بیشتر باید در مورد مدیریت مورد خود مخاطبین و نیاز به ضد عفونی.

اگر تصمیم گرفته شده است توسط مسئولان بهداشتی برای خانه قرنطینه تماس با ما/ صفحه اصلی جداسازی بیمار RWA باید تسهیل کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه/خانه انزوا باقی می ماند در داخل خانه های خود.

“ارائه حمایت های اجتماعی و جلوگیری از stigmatisation از کسانی که در زیر صفحه اصلی قرنطینه/انزوا.

[این] اقدامات انجام می شود اگر, دریچه دار پیچیده, است, اعلام کرد به عنوان بخشی از یک مهار منطقه” اضافه شده وزارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>