شنوایی در مدنپلل تجاوز به عنف و قتل شده امروز

دادگاه منطقه در Chittoor روز دوشنبه موکول مورد شنوایی مربوط به تجاوز و قتل از 5 سال است که اتفاق افتاده در نزدیکی مدنپلل در نوامبر 7 شب سه شنبه.

به گفته معاون SP (مدنپلل) A. راوی منهر Achari که بخشی از پلیس تا به حال با موفقیت تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده از chargesheet در یک رکورد 17 روز بعد از جنایت منجر به سریع دادگاه در این مورد.

Rafi (25) محلی از Angallu روستا در نزدیکی مدنپلل و کار به عنوان یک کامیون تمیز کننده یی ربوده شده 5 ساله از پدر و مادر خود را زمانی که خانواده با حضور در ازدواج دریافت در یک سالن تابع در نزدیکی خانه اش در نوامبر 7. روز بعد بدن او پیدا شد ریخته شده در یک گودال در نزدیکی. پس از مرگ گزارش گفت که دختر در معرض تجاوز و قتل توسط خفه. CC تلویزیون فیلم نشان داد Rafi برگشتاندن کودک به سمت خروج.

این مدنپلل پلیس گرفته بود او را به زندان در یک روستای دور افتاده در چتیسگر در نوامبر 17.

در همین حال پلیس آورده بود متهم به دادگاه در Chittoor در میان تدابیر شدید امنیتی با افراد مسلح انتظار هر گونه حمله خشونت آمیز توسط مردم است. بعد از او گرفته شد به منطقه زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>