دو عمده جلسات مربوط به سیاستمداران کرد و اشاره کرد که فعالان جامعه مدنی در اعتراض به ستیز تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) برگزار شد در این شهر روز پنج شنبه در زیر سایه سنگین پلیس استقرار و تظاهرات از جناح راست لباس.

پلیس فرستاده بود اعلامیه در بخش 149 [پلیس برای جلوگیری از cognisable جرائم] از آیین دادرسی کیفری (CrPC) به سازمان ضد کا جلسه که در Kothrud را گاندی Bhavan شهید در روز است که شاهد مشارکت فعال Teesta Setalvad بازیگر Urmila Matondkar و اسقف توماس Dabre و به ریاست فعال Dr. Kumar Saptarshi.

تماس کا به عنوان یک قطعه از سیاه و سفید “قانون” خانم Matondkar گفت که تنها راه خروج از فراگیر بی ثباتی در این کشور ناشی از مودی دولت خورد از کا و پیشنهاد اجرای NRC بود برای پناه آرمان صلح و وحدت گذاشته شده توسط مهاتما گاندی است.

“این است که همه مهم تر به خاطر داشته باشید Gandhiji اصول امروز در میان این هرج و مرج است. آن است که نه مجلس و یا سیاستمدارانی که تنها نمایندگان این کشور است اما مردم…این کا است که نه تنها ضد اسلام بلکه ضد فقیر به عنوان به خوبی. به یاد داشته باشید Gandhiji کشته شد توسط یک هندو [Nathuram Godse],” او گفت:, مقایسه کا با سخت گیرانه northmen pk عمل 1919.

خانم Setalvad گفت: تنها قصد مودی دولت پشت سر گذراندن این ستیز قطعه ای از قوانین برای ایجاد بی ثباتی در کشور است.

“تا به حال مهاتما گاندی زنده شده و امروز او را به مبارزه دندان و ناخن در برابر اجتماعی تفرقه سیاست های مودی دولت و Bharatiya Janata Party (BJP),” او گفت:.

صحبت به مناسبت دکتر Saptarshi گفت که این صرفا یک مبارزه از جامعه اقلیت اما که از کل کشور و یکی است که باید به مبارزه در یک روح مودت.

قبلا اعضای حاشیه راست گرا که گرایش هندو Rashtra سنا (ساعت) و Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) تهدید کرده بود برای مختل کردن اقدامات باعث سنگین پلیس با استقرار در محل.

به همین ترتیب قوی امنیت سپر در محل برای دومین anti-کا-NRC عمومی در Sarasbaug بود که خطاب توسط NCP رهبر و وزیر Jitendra Awhad و شاهد مشارکت گجرات MLA Jignesh Mevani و کنگره MLA و وزیر Vishwajeet Kadam, در میان دیگران.

“به کا و NRC حمله به قانون اساسی است. اجازه نمی دهد این کشور گرفته شده توسط نیروهای فاشیسم ارائه شده توسط Nader-Shah دولت است. اگر کسی می آید در درهای خود را خواستار مقالات و اثبات شهروندی, پاسخ به آنها توسط brandishing یک کپی از قانون اساسی” گفت: آقای Awhad پرداختن به بسته بندی مخاطبان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی