کمک به کارگران مهاجر از, West Bengal: Mamata

West Bengal وزیر Mamata بانرجی نوشت: رئیس وزرای 18 متحده در روز پنج شنبه ترغیب آنها به ارائه مواد غذایی, سرپناه و امکانات پزشکی به تمام نیمه ماهر و غیر ماهر و کارگران از دولت که رشته شده اند با توجه به مستند.

“با توجه به تکمیل مستند در کشور با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از بنگال کارگران نمی تواند سفر به عقب و زده در مکان های مختلف” نامه است. این کارگران مهاجر آن گفت: در گروه هستند از 50 تا 100 و به راحتی می توانید شناسایی شده توسط دولت.

“من این فرصت را به درخواست شما با مهربانی به درخواست دولت خود را به آنها ارائه با پایه سرپناه و مواد غذایی و پزشکی حمایت در این دوره از بحران” در این نامه گفت. دولت در امور اجرایی شد SOS تماس از این گروه از کارگران است. خانم بانرجی گفت: West Bengal, رئیس, منشی, خواهد با تصویب جزئیات به رئیس وزرای امور متحده نگران به تسریع روند حمایت بشر دوستانه.

در این نامه خطاب به رئیس وزرای ماهاراشترا تامیل نادو, Andhra Pradesh, Telangana, Karnataka, Uttar Pradesh, دهلی نو, Gujarat, Punjab و هشت کشورهای دیگر. این موضوع از رسیدن به کارگران مهاجر از دولت گیر در کشورهای مختلف مطرح شد و در طول همه حزب جلسه برگزار شده با وزیر مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید