کمک به یاران: NGO توزیع میوه آب به پلیس

در حالی که بسیاری از کشور بازگشت به پوسته خود وظیفه فکر مردم در حال کار در روز و روز را برای مبارزه با بحران با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان مثال پرسنل پلیس را برای ساعت ها ایستادن در عمده اتصالات در یک شهر به اطمینان مطلق مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. اضافه کردن به مشکلات خود است از نامناسب بودن آب و هوا ،

با درجه حرارت افزایش به 35°C حتی قبل از آغاز ماه آوریل آن را تبدیل به مضاعف دشوار است برای آنها را به کار در زیر گرمای سوزان برای ساعت ها در پایان. برای کمک به پلیس ضرب و شتم گرما NGO Praja Chaitnya Vedika بنیانگذار Kalisetti Appalanaidu توزیع هندوانه به بیش از 100 پاسبان در Ranasthalam, Pydibhimavaram, Etcherla و مکان های دیگر از سریککولم منطقه.

“اکثریت پاسبان در معرض مستقیم گرمای تابستان. این احتمال وجود دارد که از آنها رنج می برند از گرمازدگی بیش از حد. بنابراین ما تصمیم گرفته اند برای توزیع هندوانه و ماست بسته به همه آنها در طول مستند دوره” گفت: آقای Appalanaidu.

سریککولم SP R. N. Ammi ردی قدردانی اعضای Praja Chaitnya Vedika برای انسان دوستانه خود را در حرکت در حالی که اصرار مردم برای همکاری با پلیس پرسنل در انجام وظایف خود. او گفت که خود را فعال همکاری لازم بود برای جلوگیری از coronavirus موارد در این منطقه است.

در ضمن در سریککولم منطقه کشمکش بین پلیس و مردم تبدیل شده اند منظور از روز است. به تازگی یک پاسبان بود و در پایان دریافت از حملات از مردم محلی در تککلی. بسیاری از دایره بازرسان sub-بازرسان و پاسبان ابراز نارضایتی بیش از کار در یک محیط خصمانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید