داستان او

K Shivarama Karanth را رمان Sarasammana Samadhiاست که مربوط به امروز به عنوان آن بود زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شده در سال 1937. “Karanth افکار در فمینیسم ارائه خواهد شد بر روی صحنه در Ashvagosha تئاتر اعتماد Maasthi Kalluمی گوید:” Giriraj BM نمایشنامه نویس و کارگردان از بازی.

Giriraj که برنده جایزه دولت برای فیلم های خود را Jatta, Mythri و Amaraavtiاست به کارگردانی ستاره های بزرگ از جمله موهان لعل و Punith Rajkumar آموزش بسیاری از قهرمانان جوان از Kannada film صنعت شده است و بخشی از دانشکده سینما مدارس Nagathihalli Chandrashekar و Gurudeshpande.

Sarasammana Samadhi می گوید داستان از یک زن و شوهر ناتوانی در درک هر یک از دیگر در برابر پس زمینه از باورهای کور و ارتدکسی. “زنان از این روستا بازدید Sarasamma قبر ارائه آب و نارگیل به این امید که او خود را حل کند مشکلات ارتباط است. آوردن بازی به صورت زنده بر روی صحنه در یک راه برای ارتباط با هزاره مخاطبان نیز یک چالش می گوید:” Giriraj. Karanth رمان که برنده Sahitya Akademi جایزه ارائه می دهد یک سوزاننده حساب از درد و رنج و تحقیر زنان هند رفت و از طریق در دست مردسالاری که شایع بود در سراسر طبقه و کلاس. “رمان همچنین آدرس ساتی و ازدواج می گوید:” Giriraj که خواندن این رمان هنگامی که R Nagesh می خواستم برای انجام یک سریال بر اساس آن 18 سال پیش. “رمان نقل مکان کرد و من آن را به عنوان در برخورد با موضوعات پیچیده را با ساده و در دسترس هستيم.”

Giriraj خوشحال بود که Ashvagosha او نزدیک به انطباق و مستقیم رمان به صورت مرحله به عنوان داستان تا به حال ترشی در روح و روان خود برای نزدیک به دو دهه است. Giriraj اقتباس از رمان برای مرحله در سه روز. “من صرف زمان زیادی را در تمرینات فرمان 22 بازیگران طریق 90 دقیقه ای تولید و به عنوان هر دو جدی و طنز, بخش بود ماهرانه متعادل به انجام عدالت به این کتاب است.”

مدیریت بزرگ بازیگران آمد آسان به Giriraj. “من استفاده می شود به کار با بسیاری از بازیگران است. من بازی Sugandada Seemeyaacheکه برنده Nataka جایزه اسکار تا به حال 40 بازیگران. وجود دارد هر دو آماتور و ارشد بازیگران در بازی. ما در حال حاضر سه را نشان می دهد و مخاطب در واکنش عاطفی به راه ما صحنه برخی صحنه است.”

Giriraj می گوید: اوج است یک ضربه بزرگ است. “در پایان بازی راه شبح بیان احساسات خود در مورد جامعه قدردانی شده است.” Giriraj می گوید Abhilash Laakra داده معاصر چرخش به موسیقی است. “این بازی مدرن است به عنوان آن را در روابط و مرد برتری دارد. موسیقی است که در هماهنگی با حال و روز احساسات.”

Maasthi Kallu برگزار خواهد شد در 15 مارس در خدابخش Kalasoudha, Hanumanthanagar در ساعت 7: 30 pm. بلیط های در دسترس هستند در محل و bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر