برای بمبئی دوستداران موسیقی جاز در اینجا می آید یکی دیگر از جشن با روز جهانی موسیقی جاز, جشنواره برگزار می شود در سنت اندروز سالن Bandra, در فوریه 22 و 23. از آنجا که مرکز ملی هنرهای نمایشی, نریمان نقطه آن است جشنواره بین المللی جاز در ماه نوامبر این قسمت ایده آل برای حومه مخاطبان است.

این رویداد است که درک و تولید شده توسط درخت انجیر هندی حوادث با دانش مشاوره از آمرسفورت جاز که سازماندهی یک جشنواره در هلند. قبل از بمبئی برگزار خواهد شد در پونا در فوریه 21. نوازندگان هستند آفریقای جنوبی پیانیست Ntando Ngcapu و باند خود را, جنس هلندی, ترومپت Saskia Laroo نیویورک دور نیمه شب, ارکستر نیز از هلند و Koh Mr Saxman و تاکشی گروه از تایلند. حضور مهمان توسط هند, هنرمندان برنامه ریزی شده بیش از حد.

مقصد Bandra

از اواخر چند جاز حوادث بمبئی را متمرکز بر خواننده, گیتار و کیبورد. از آن خواهد شد فوق العاده برای شنیدن ساکسیفون و ترومپت در نوسان کامل در جهان فستیوال جاز. دور نیمه شب, ارکستر, بازی های برگزار شده در آخرین NCPA رویداد با دو saxophonists و یک ترومپت, اما آنها تا به حال یک مهمان, بازیگر, آمریکایی, خواننده, دبورا کارتر که در زمان. مجموعه خود را باید امیدوارم بود متفاوت است. هندی مخاطبان با آن آشنا هستند Laroo شرح داده شده توسط برخی به عنوان “زن مایلز دیویس’. همه کاره مجری Laroo او می آمیزد ترومپت جاز با موسیقی جهان, موسیقی الکترونیک و هیپ هاپ. او همچنین برنامه ریزی برای بازی در ترومپت در سراسر جهان نشان می دهد در تئاتر تجربی در فوریه 29.

آینده دو هفته پس از ماهیندرا بلوز جشنواره در Mehboob, استودیو, جهان, جاز, جشنواره خواهد بود که عمده دوم جشنواره موسیقی بین المللی در Bandra این ماه است. بیا به آن فکر می کنم غربی حومه شهر نسبتا بزرگ برای مخاطبان موسیقی جاز و بلوز و آن را خوب به عمل بیشتری وجود دارد.

در گذشته سنت اندروز است که میزبانی بسیاری از بین المللی جاز مباحث مانند گروه Spyro Gyra ، ویولونیست Jean-Luc Ponty, گیتاریست, جان مک لافلین و گروه خود را بعد 4 و گیتاریست اسکات Henderson. علاوه بر این سالانه ماهیندرا بلوز Mehboob استودیو تا به حال یک نمایش توسط گروه التقاطی Snarky توله سگ که شامل جاز ، در 2018, Balgandharva Rangmandir برجسته پیانیست افسانه ای Chick Corea و جان دی مارتینو کوارتت اما آهسته و پس از.

در میان nightspots Bandra پایگاه خاموش واترفیلد جاده است به طور منظم جاز گیگابایت است. در اکتبر گذشته Blubop کافه باز شد در ارتباط جاده ایران به تهیه کردن به موسیقی جاز و بلوز علاقمندان است. آن جمعه شب زنده نشان می دهد جذب یک جمعیت بزرگ. برای ماهانه خود وینیل گوش دادن جلسات Adagio چند فعالیت مرکز در نمازخانه جاده انتخاب کرده بلوز به عنوان ماه فوریه آن موضوع است.

بیش از چند سال آینده باید امیدوارم بیشتر جاز و بلوز رویدادهای اطراف Bandra. این MMRDA زمینه و Jio باغ در Bandra Kurla پیچیده دیده می شود بسیاری از راک و موسیقی Indie در, عمل می کند, اما پس از یک درخت جشنواره برخی از 12 یا 13 سال پیش وجود دارد به سختی شده است هر blues. با Jio برنامه ریزی برای هنرهای نمایشی در مرکز جهان یک امید وجود دارد یک مقدار عادلانه از موسیقی جاز.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی