Shivam Dube را سوء استفاده از Ranji جایزه به هند-یک سال گذشته آمد و در زمانی که Hardik Pandya و ویجی شانکار بودند پرستاری صدمات خیلی زبر و خشن کریکت شد یکباره به هند تیم ملی.

بمبئی allrounder تا به حال درهم و برهم سوار تا کنون در 13 T20Is و انفرادی ODI. شش ضربه احساس باز می شود تا در یک چت با هندو در نظر گرفته شود Hardik جایگزینی و سرنوشت ساز بیش از در ماه فوریه که در آن او اذعان 34 اجرا می شود در آخرین T20I مقابل نیوزیلند. گزیده ای:

شما تا به حال فرصت محدود با چوب و توپ در کریکت بین المللی. آسان به انتخاب بهترین لحظه و در عین حال درست است ؟

بله نوع. که دست کشیدن در تریواندروم (30-توپ 54 بعد از ارتقا به شماره 3 در برابر غرب هند) بود و رضایت بخش است. خوب هر تفرج می شود آن را با توپ و یا توپ در کریکت بین المللی به شما می دهد مقدار زیادی از اعتماد به نفس. آنچه واقعا خوشحال من که در مورد دست کشیدن در حیدرآباد شد که آمد آن تحت فشار است.

در حال حاضر که Hardik است بازگشت شما تا به حال راه را برای او. چگونه به آن نگاه کنید ؟

هر زمان که من به یاد دارم که شما در اینجا به جای Hardik Pandya من گفت: “من نه در اینجا به جای Hardik Pandya, من اینجا هستم به خوبی انجام دهد و برنده شدن در مسابقات برای هند”. بدیهی است که Hardik ارشد و یک بازیکن بسیار مهم است, بنابراین هر زمان که او مناسب است, او در حال رفتن به راه رفتن به این تیم است.

من احساس می کنم بازی با دو allrounders است که همیشه خوب برای هر تیم. آن را می دهد گزینه های بسیاری برای کاپیتان. من فکر می کنم بیشتر وجود دارد در صد برنده شدن در مسابقات با دو allrounders.

شما می توانید صحبت با ما از طریق آن یکی در کوه Maunganui?

شما را دیدم همه چیز در مورد که چرا شما می خواهید از من بپرسید در مورد آن! اما من به شما بگویم در مورد آن است. وجود دارد کاهش یافته است گرفتن یک misfield و تمام. این بخشی از بازی است. من می دانم که من رفتم برای 34 اجرا می شود اما آن را خوب است. آن اتفاق می افتد گاهی اوقات تحت فشار است. آنچه بیشتر مهم است که ما برنده بازی.

این سری شد و در حال حاضر برنده اما با وجود این که بیش از ما برنده بازی. پس از مطابقت با تمام هم تیمی های من گفت “نگران نباشید این اتفاق می افتد”. حتی من فکر می کردم همین. وجود دارد هیچ نقطه ای در نگه داشتن در فکر کردن در مورد آن است.

چه هدف شما برای خودتان تعیین کرده اند برای 12 ماه آینده ؟

من واقعا به دنبال به جلو به بازی ایرانی جام (معلق به دلیل COVID-19 شیوع). برای من این فقط آغاز من نیاز به بهبود خودم زیادی است.

من نه کسی که مجموعه اهداف از نظر تعداد. می شود آن را در این زمینه و یا خاموش کردن آن در حالی که کار بر روی تناسب اندام, من فقط باید به اطمینان حاصل شود که من در حفظ و بهتر شدن به عنوان یک کریکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی