در اینجا یک راهنمای همه چیز, indie در, برای این هفته در خانه


Ritviz

مردی که امضا, laidback, تکنو, آهنگ های خشم پس از سال 2019 دارای بیش از 1,89,000 طرفداران Instagram. بنابراین زمانی که او اعلام کرد که او را بهترین بازی در میان طرفداران خود را نسخه ی نمایشی از آهنگ های زنده در صفحه صندوق پستی خود را به طور طبیعی منفجر کرد. او sportingly تصمیم به شانه را از طریق صدها نفر از آنها را به هر حال ما نمی توانیم صبر کنید برای درمان به شروع روز خود را Instagram رسیدگی @vizdumb.

آن گام اضافی

این بنگلور مبتنی بر تیم سه استفاده شده است به میزبانی کمی سرگرم کننده در تجمعات Cubbon پارک. اما در حال حاضر که frisbees و پیکنیک در برگزاری ماه خود را از موسیقی برداشته است تا در همکاری با کمپانی ضبط Oaf. این آخر هفته — دوم — را ببینید تسکین دهنده lovelorn را پوشش می دهد توسط Rajni Shivaram نرم آکوستیک اصل سینما بیش از حد و ترکیبی از همه چیز (از جمله محیط الکترونیک) توسط چنای بر اساس نوازنده Stevie. شکوه از آن همه خاموش خواهد شد Vasu Dixit, خواننده و ریتم گیتاریست از یاد indie در گروه Swarathma و ما نمی توانیم صبر کنید برای آخر هفته آینده line-up by @takethatextrastep.

Vasu Dixit

Abish Mathew

در حالی که بسیاری از معماران و طراحان در حال چیدن تعطیلات آخر هفته و اواخر شب خود را برای اجرای این محبوب امینی کمدین می رود زندگی می کنند در خود Instagram هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه در ظهر خود را برای سری جدید VIVA. معمولا ویژگی های او درخواست تعدادی از طرفداران خود را به عضویت در چت و به طور کلی خیط و پیت کردن در اطراف, اما از دوستان از AIB نیز تمایل به پاپ توسط @abishmathew.

Abish Mathew

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید که شما در حال ابتلا به آنلاین زندگی می کنند در metro@thehindu.co.in

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید