درام بالا در GGH به عنوان Naidu را تکذیب کرد ورود

درام بالا باز شدن در دولت به طور کلی بیمارستان اینجا را در روز شنبه پس از TDP ملی رئیس جمهور نرا Chandrababu Naidu بود اجازه ورود به بیمارستان برای دیدن وزیر سابق و TDP رهبر K. Atchannaidu.

آقای Atchannaidu آورده بود به بیمارستان برای درمان پزشکی در میان تدابیر شدید امنیتی یک روز پس از او بازداشت و از خانه اش در Nimmada در سریککولم.

منابع گفت که آقای Naidu تا به حال تحت عمل جراحی برای درمان شمع به تازگی شده بود و تحت مراقبت های پزشکی.

TDP دبیر نرا Lokesh نیز به احتمال زیاد به می آیند برای دیدار آقای Atchannaidu در بیمارستان.

آقای Naidu که سوار همراه با دیگر رهبران ارشد بود را متوقف و در دروازه اصلی توسط پلیس که گفت که آنها نمی تواند به او اجازه می دهد بدون کسب اجازه از قاضی.

TDP رئیس جمهور که به نظر می رسد مبهوت کمی بعد دوباره آرامش پس از تعامل با GGH پزشکی سرپرست Sudhakar که به او گفت که همه ممکن است به مراقبت های پزشکی داده شده به آقای Atchannaidu که recuperating پس از یک عمل جراحی انجام می شود در روز پنج شنبه.

‘خانواده درخواست نادیده گرفته شود’

بعد از پرداختن به mediapersons آقای Naidu گفت که دستگیری ارشد TDP رهبر بود در برابر تمام هنجارهای دموکراتیک. “آقای Atchannaidu و خانواده اش شده اند در سیاست برای بیش از 30 سال است. اما شیوه ای که او در آن بود توسط پلیس دستگیر شد مشخص شده کم جدید در سیاست است. حتی اگر خانواده اش التماس کرد با پلیس به اقدامات احتیاطی مناسب در نظر جزئی انجام عمل جراحی به رهبر, پلیس نیست توجه خود را درخواست. او مجبور شد به سفر 500 متر در یک ماشین است که باعث بسیاری از خونریزی. اگر چیزی اتفاق می افتد به او دولت را به تحمل مسئولیت” گفت: آقای Naidu.

TDP ارشد نیز پایین آمد به شدت در این وزرا گفت: آنها فاقد ادب در سخنرانی های خود و رسانه های آدرس.

رهبران ارشد حزب Alapati Rajendra Prasad, Kovelamudi Ravindra ببو نام مستعار نانی و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>