اکتان بالا درام در ‘No. 1 Kodalu’ و ‘Trinayani’ در Zee Telugu

به عنوان شاخه رزومه و قسمت جدید دریافت پخش این تلوگو صنعت تلویزیون است که به آرامی برگشت به حالت عادی. از آن خواهد شد ‘عروسی هفته’ در Zee Telugu به عنوان بیننده شاهد یک نقطه عطف در زندگی Saraswathi در شماره 1 Kodalu و Nayani در Trinayani. اکتان بالا درام آشکار در این سریال به مدت سه روز در روزهای 14 تا 17 می گوید: آزادی.

در شماره 1 Kodalu, روستاییان وادار Peddaya به Sarasu (Saraswathi) و راهول ازدواج, در حالی که Vishal موافق به کراوات گره با Nayani دلیل او خواستار پدر Jagadeesh Varma در Trinayani.

از آنجا که داستان در نشان می دهد نمی تقاضا گراند عروسی مجموعه, شلیک صورت گرفت در حداقل و در عین حال جذاب مجموعه می گوید: کانال سخنگو. “عروسی دنباله ضرب گلوله کشته شدند با تنها 30-40 خدمه و کل واحد در زمان احتیاطی توسط تمرین های اجتماعی فاصله هنجارها و پوشیدن ماسک زمانی که بر روی دوربین. مجموعه بودند sanitised و fumigated در فواصل منظم و متوسط بررسی و جلسات نیز اتفاق افتاده است به طور منظم” می افزاید: سخنگوی.

سازمان دیده بان شماره 1 Kodalu و Trinayani از 8 ساعت به 9 ساعت در Zee Telugu و Zee Telugu HD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>