و هیپ هاپ, رگی, با یک اشاره از ‘wokeness’ — دیدار بمبئی Bassment

آسمان شب در Osian یک جوهر-رنگ آمیزی گستره خال خال توسط چند تنهاست ستاره. زیر آبی-سیاه و سایه بان در حال cabanas صف یکی پس از دیگری. پراکنده در سراسر شن و ماسه در حال بالشتک به سالن ، در کویر باستان در شهر جودپور واحه ای در بیابان در یک شب به شدت احاطه موسیقی در جریان است — اندکی سرمازدگی در هوا به عنوان بمبئی Bassment های رگی گروه از بمبئی طول می کشد بیش از مرحله. یک ساعت به عملکرد آنها موفق به دریافت مخاطب قبل از مرحله جروفنج با خوشحالی منحصر به فرد خود, اغلب مورد تحسین قرار گرفته به عنوان “احساس خوب” برای تلفن های موبایل. آنها در رنگ من رنگ صورتی, پیشرو موسیقی رویداد به جوداپور جاز صفری زنجان برگزار می شود, در سال 2021 که برگزار شد در اوایل ماه مارس به یک بسته مخاطبان است.

‘Bam Bam (One Love)’, indie در ساز و برگ را 2019 باشگاه آهنگ پژواک به فاصله به عنوان گروه را رپر و خواننده باب Omulo با نام مستعار MC Bobkat دعوت مخاطبان به آواز خواندن همراه. این آهنگ یک لحظه جمعیت های مورد علاقه — پا-ضربه زدن سریع آهنگ رپ که فراخوانی یک پیام مهم است. ویدئو و متن ترانه صحبت از نیاز برای برابری: ‘One love, One, نوع, یک ذهن” را سرحال کر می رود.

بمبئی Bassment آغاز شد صرفا به عنوان یک باس و درام ساز و برگ توسط Ruell Barretto (نوازنده بیس) و گروه سابق درامر لوین مندس. در پیگیری به صورت کاملتری صدا اواز یا موسیقی دو نفری بود که به زودی مرتبط Chandrashekhar Kunder نام اصلی C و Bobkat و یک صدای جدید متولد شد. آنها در حال حاضر یک دهه بودند و برای اولین بار هندی هیپ هاپ نوازندگان به اجرا در Glastonbury Festival, انگلستان در سال 2016. همانطوریکه از نام این گروه بود که در بمبئی متولد و رشد “در بمبئی به معنای تلاش برای پیدا کردن فضا برای هر چیزی غیر جریان اصلی می گوید:” Bobkat. اما به عنوان سرگرمی, پایتخت, آن را نیز به آنها مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض متنوع برای تلفن های موبایل قبل از عصر اینترنت. “ما انجام شد, هیپ هاپ, افریقایی و رگی: آدرس قبل از آن را تبدیل به یک چیز” او همچنان ادامه دارد.

Bombay Bassment in action

هر چند هر یک از اعضای گروه به ارمغان می آورد یک صدای منحصر به فرد به جدول فرایند خلاق است که شامل ژانرهای متنوع نیست هر بیشتر به چالش کشیدن. “کسی می آید تا با یک ایده; معمولا عمده C, اما آن را نیز می تواند یک خط باس توسط Ruell یا قلاب با من و سپس بقیه ساخت و به آن” همچنان باب. اما به عنوان یک کامل صدای آنها چه کسانی هستند ؟ احساس خوب است تعریف خود را. “ما آمده ایم شما را به رقص اگر چه ما در بازی شیر یا خط در برخی از آگاهی wokeness اما و ما می دانیم هر کسی که گوش می دهد به ما در نهایت انتظار به زمان مبارک.” به عنوان دیده می شود در بسیاری از آنها نسبتا اخیر آهنگ.

ده سال پایین خط آنها هنوز هم احساس می کنید که وجود دارد کمتر عملکرد فضاهای موسیقی indie در کشور به خصوص در بمبئی. چگونه COVID-19 وضعیت را تحت تاثیر قرار صنعت سرگرمی نیز چیزی است که این گروه تعمق است. “تا زمانی که ما در حال کار در خارج از جریان اصلی اکوسیستم ما همیشه خلاق, آزادی, که بدان معنی است که ما همیشه می آیند تا با برای تلفن های موبایل است که بقیه از صنعت جهش در تنها زمانی که آن را تبدیل به بزرگ تجاری” در ادامه باب.

در حالی که خود منزوی, گروه در حال حاضر ابتلا به برخی از پروژه های ناتمام و در حال کار بر روی آهنگ های جدید. “ما هنوز در مدرسه هیپ هاپ سران و ما در مورد به رها کردن این عنوان پس انتظار بیشتر از همان قدیمی با جدید و طعم های آینده راه خود را به زودی” اطمینان باب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>