هیپ هاپ نوازنده Kanye West اعلام کرد که کاخ سفید پیشنهاد

در یک روز استقلال آمریکا, تعجب, hip-hop نوازنده Kanye West اعلام کرد که او را به اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده در این سال است. اگر 43 ساله آقای غرب بودند به راه اندازی یک کمپین او خواهد بود در حال اجرا در برابر دموکرات جو بایدن و وقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با او یک رابطه دوستانه است. پیروزی خود را نیز به معنی واقعیت نشان می دهد افراد مشهور کیم کارداشیان افرادی که به آقای غرب را تبدیل به بانوی اول آمریکا

 

تسلا و SpaceX بنیانگذار Elon Musk حمایت آقای غرب اعلام, به tweeting, “شما باید از من حمایت کامل!”

آقای غرب ساخته شده است که شبیه به اطلاعیه قبل به عنوان هر یک NBC گزارش. او اعلام کرده بود در 2015 MTV Video Music Awards که او می شود در سال 2020 است. سال گذشته دوباره گفت: “اجرا در سال 2024 احتمالا تحت نام “مسیحی نابغه میلیاردر Kanye West.”

آقای غرب طرفدار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و قبل از مراجعه به او را به عنوان “برادر خود را.” او همچنین شناخته شده به پوشیدن امضا تهمت کمپین کلاه با ‘امریکا بزرگ دوباره’ نوشته شده در جلوی آن.

“شما لازم نیست که به توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن اما اراذل و اوباش را نمی تواند من او را دوست دارم” او توییتی در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>